«Чорнобаївка, замість тисячі слів». Українці продовжуть жартувати під час війни з росією
28 днів назад росія напала на Україну. Це стало початком кінця рф: орки прийшли на нашу рідну землю і вже втратили понад 15 000 своїх військових. Мужні воїни ЗСУ, тероборони, прикордонників і звичайні жителі зупиняють ворожі війська на всіх напрямках і женуть її до пекла. Паралельно Україна створює технологічно-фінансову блокаду росії. А українці не втрачають гумору в нелегкій ситуації й продовжують жартувати. Слава Україні!





















Який цікавий серіал "Чорнобаївка", а що там в наступній серії? Кажуть, що 15:0. Дивимось https://chornobaivkawin.com.ua/