🚀💳 Trustee Plus - більше ніж криптогаманець з європейською платіжною карткою. Спробуй 👉
Марія БровінськаШІ
19 березня 2025, 08:04
2025-03-19
На які ШІ-інструменти варто мати платну підписку і які завдання вони вирішують: детальний гайд від фахівця з генеративного штучного інтелекту
Консультант з генеративного ШІ Олексій Мінаков склав список 10 найнеобхідніших для роботи сучасних фахівців ШІ-сервісів, на які варто мати підписку. Такий пакет обходиться йому у $159. То за що ж, на його думку, варто платити?
Консультант з генеративного ШІ Олексій Мінаков склав список 10 найнеобхідніших для роботи сучасних фахівців ШІ-сервісів, на які варто мати підписку. Такий пакет обходиться йому у $159. То за що ж, на його думку, варто платити?
«На які ШІ-сервіси варто мати платну підписку? Дуже часто мені на тренінгах ставлять це провокативне запитання. А воно дійсно провокативне — бо у кожного свої задачі, своя специфіка, плюс є багато альтернатив у кожній ніші ШІ-інструментів. Тому не варто орієнтуватися на мене. І я не буду рекомендувати, що купляти. Але можу поділитися власним досвідом — на які ШІ-сервіси особисто я витрачаю кошти», — написав Мінаков.
Ось його добірка, де кожен може знайти щось корисне для себе.
Задача: аналіз даних, пошук ідей і робота з текстами. а) ШІ-сервіс: ChatGPT. Вартість підписки: $20/місяць. Чому варто купляти: це ШІ-сервіс № 1 у світі за популярністю останні два роки. Першими випустили модель, що «розмірковує». Першими надали можливість створювати персоналізованих ботів GPTs. Зараз мені дуже подобається їх ШІ-агент для досліджень Deep Research. Також завдяки платній підписці на ChatGPT безоплатно надається доступ до ШІ-сервісу для генерації відео Sora. б) ШІ-сервіс: Gemini від Google DeepMind. Вартість: $20/місяць. Чому варто купляти: раніше у платній версії був Deep Research, але віднедавна він став доступним у безоплатній версії, тому вже менше приводів мати платну версію. Наразі перевагою є доступ до ШІ-моделі Gemini 2.0 Pro для складних завдань.
Задача: швидке створення естетичних презентацій. ШІ-сервіс: Gamma. Вартість підписки: 10$/місяць. Чому варто купляти: це найкращий у світі ШІ-сервіс для підготовки презентацій. Просто надсилаєш текст, а сервіс його автоматично розкидає по слайдам, ще й додає зображення до них. Цього не можуть поки робити Microsoft PowerPoint чи Google Презентації.
Задача: швидка генерація якісних зображень. ШІ-сервіс: Midjourney. Вартість підписки: $10/місяць. Чому варто купляти: це найкращий у світі ШІ-сервіс для генерації саме фотореалістичних зображень. Безоплатної версії поки немає, тому потрібна підписка. І ви матимете права використовувати згенеровані зображення в комерційних цілях.
Задача: генерація озвучки. ШІ-сервіс: ElevenLabs. Вартість підписки: $5/місяць. Чому варто купляти: це найкращий у світі ШІ-сервіс для генерації аудіо, навіть українською мовою, а платна версія дозволяє використовувати згенеровані аудіо в комерційних цілях. Також у платній версії можна створити цифрову копію голосу.
Задача: генерація музичних треків. ШІ-сервіс: Suno. Вартість підписки: 10$/місяць. Чому варто купляти: це найкращий у світі ШІ-сервіс для генерації персоналізованих пісень у потрібному стилі. Платна версія дає доступ до найкращої моделі та дозволяє використовувати пісні у комерційних цілях, наприклад, у рекламі та комунікаційних кампаніях.
Задача: генерація відео. а) ШІ-сервіс: Runway. Вартість підписки: $10/місяць. Чому варто купляти: гарно анімує-оживляє статичні зображення. Плюс є можливість зміни стилю відео, створення розмовних персонажів завдяки Act-One, трансформації відео з горизонтальних на вертикальні та навпаки, зміни фону на відео. б) ШІ-сервіс: Pika. Вартість підписки: 10$/місяць. Чому варто купляти: сервіс для створення трендових відео для соцмереж. Постійно додаються ефекти, які можна застосовувати до зображень, можна легко додавати об’єкти на відео, змінювати об’єкти на відео.
Задача: створення цифрових аватарів. ШІ-сервіс: HeyGen. Вартість підписки: 29$/місяць. Чому варто купляти: в безоплатній версії буде вотермарка на аватарах, тому для професійного використання підійде тільки платна версія.
Задача: автоматична нарізка розмовних відео на короткі вертикальні відеоролики із субтитрами для соцмереж. ШІ-сервіс: Opus. Вартість підписки: $15/місяць. Чому варто купляти: сервіс не просто автоматично нарізає на короткі відеоролики, а ще й ранжує їх за цікавістю. Економить години відеомонтажу.
Задача: натренувати власну ШІ-модель на власних фото. ШІ-сервіс: Krea. Вартість підписки: $10/місяць. Чому варто купляти: можна натренувати ШІ-модель на власних зображеннях (фото людини чи товару) і потім генерувати зображення за промптом з цими об'єктами в будь-якій ситуації та в будь-якому ракурсі. Працює неідеально, але завдяки експериментам можна отримувати непогані результати.
Задача: отримати зображення з товаром у різних ракурсах і ситуаціях. ШІ-сервіс: Flair. Вартість підписки: $10/місяць. Чому варто купляти: це незамінна штука для тих, хто працює з товарами, наприклад, товари в різних композиціях і фонах, можна приміряти одяг на віртуальні моделі, також можна натренувати на власних фото товару.
«У моєму випадку це $159 на місяць на підписки на ШІ-сервіси. За цю суму я маю доступ до найкращих у світі ШІ-інструментів у різних нішах, які економлять мені час, пришвидшують, допомагають якісніше зробити задачі, додають креативності та роблять щасливішим. Комусь достатньо буде лише платної підписки на ChatGPT за $20 на місяць. І це теж нормально. Головне — бути готовими платити, якщо вам потрібен ШІ-сервіс не для того, щоб „погратися“, а для професійного використання», — резюмує експерт.
«Чи є у мене талант, якщо комп’ютер може імітувати мене?». Штучний інтелект пише книги авторам Amazon Kindle. The Verge поспілкувався з авторами та виявив багато цікавого
Письменники-романісти використовують штучний інтелект для створення своїх творів. Видання про технології The Verge поспілкувалося з письменницею Дженніфер Лепп, яка випускає нову книгу кожні дев’ять тижнів, й дізналося про те, як працює штучний інтелект для написання романів. Наводимо адаптований переклад статті.
Хочете повідомити важливу новину? Пишіть у Telegram-бот
Головні події та корисні посилання в нашому Telegram-каналі