Безлім вакансій для пошуку intern та junior! Заходьте на jobs.dev.ua і розміщуйте вакансії! 🧑💻
Стас ЮрасовРобота
13 вересня 2021, 13:34
2021-09-13
Програмісти бояться, що AI призведе до масового безробіття. Опитування
MDB, платформа, яку використовують понад 2 млн девелоперів, у серпні опитала понад 500 веброзробників, щоб дізнатися більше про їхні думки щодо запуску GitHub Copilot, ризики штучного інтелекту для ринку праці.
MDB, платформа, яку використовують понад 2 млн девелоперів, у серпні опитала понад 500 веброзробників, щоб дізнатися більше про їхні думки щодо запуску GitHub Copilot, ризики штучного інтелекту для ринку праці.
Більшість веброзробників визнали, що AІ представляє реальну загрозу для ринку праці. 61,7% згодні з тим, що штучний інтелект може викликати масове безробіття в індустрії веброзробки.
Більш того, 68,7% тих, хто вважає, що AІ сприятиvt втраті роботи (42,4% від усіх опитаних), заявили, що вони «повністю згодні» з цим твердженням.
Коли розробників запитали, чи вважають вони особисто, що AІ може в кінцевому підсумку зайнятися їх власною працею й обмежити для них можливості веброзробки в майбутньому, переважна більшість (66,8%) з цим не погодилася.
65,5% заявили, що планують використовувати GitHub Copilot у своїй роботі. 22,6% залишилися нейтральними, і тільки 11,9% заявили, що не використовуватимуть його.
Як нейромережі бачать вільну та незалежну Україну? Тест dev.ua
Нейронні мережі для генерації зображень бачать світ по-своєму, їхню логіку зрозуміти часом зовсім неможливо. Але таки хочеться. На честь Дня Незалежності України редакція dev.ua вирішила провести невеликий експеримент.
Ми задали чотирьом різним нейронним мережам п’ять однакових запитів: «прапор України», «День Незалежності України», «український Крим», «перемога України» та «українці». Отриманими результатами ми ділимося з вами нижче.
У TikTok тепер можна генерувати фон за допомогою нейромережі. Ми протестували її та ділимося результатами
У TikTok з’явилася нова функція «Розумний фон». З її допомогою як фон для тіктоків можна підставляти згенеровані нейромережею зображення. Редакція dev.ua протестувала цю технологію і ділиться своїми враженнями.