«Скину донат 500 грн за стартап-ідею. Нещодавно я потрапив на Mission Possible — одну з найкращих програм для стартапів. До цього я 3,5 місяці працював над стартапом, але відмовився від ідеї через два тижні програми. Тепер шукаю нові напрями. Мені важливо залучити мою сильну сторону — створення AI-агентів, які автономно працюють із базами даних і виконують завдання end-to-end. Тож якщо у вас є ідеї про завдання, які можна вирішити за допомогою AI-агентів — буду радий поспілкуватися (до 20 хв)», — зазначив чоловік.
Він також описав профіль потенційних співрозмовників, з якими готовий вести діалог: «Мене цікавлять люди, які: працюють у логістиці, e-commerce, fintech або продуктовій IT-компанії (20–250 людей), займають топпозицію (Founder, C-level, Product owner/Manager або схожі. Зі своєї сторони зроблю донат 500 грн».
Олексій залишив і свої контакти для зв’язку: @oleksii_liaskovskyi в Telegram або Linkedin/
«А за будь-який комент до цього посту скину best practises по роботі з LLM, які випрацював за роки досвіду в AI (тільки додайтесь в конекшни)», — пообіцяв чоловік.
Його допис уже зібрав 40 коментарів. Утім, серед них — чимало обурених реплік айтівців на кшталт «хто віддасть робочу ідею за 500 грн», а також поради звернутися за ідеями до AI.
Вас також кусають комарі? Розповідаємо про пристрій від українських стартаперів, який може цьому зарадити
Як зауважив нещодавно один військовий, якой побажав залишитись невідомим, орки, може, й не поцілять, а комарі точно зʼїдять. І від них потерпають зараз багато українців.
Позбавитись від комарів назавжди ефективно й екологічно допоможе гаджет Mosqitter. Цей стартап заснували дві українки — Анастасія Романова та Ольга Дьячук.
Ми вирішили нагадати, що може Mosqitter, про принципи його роботи та особливості, на злобу дня.
(текст від 21 жовтня 2021 року)
Кнопка здоров'я. Українці розробили систему, яка рятує пацієнтів стаціонару від смерті. Вони - переможці IT Arena Lviv 2022
Медичний психолог, який переїхав в Україну з Москви в 2014 році, Іван Осадчий, придумав систему, яка допомагає медсестрі і пацієнтові не втратити один одного в стаціонарі. Його стартап knopka вже працює в декількох лікарнях понад три роки не лише в Україні, а й у Польщі.
Повторюємо історію стартапу-переможця IT Arena Lviv 2022. Текст від 28 вересня 2022 року.