😍 Спробуй Новий Trustee Plus на дотик - твій криптогаманець і платіжна картка тут 👉
Марія БровінськаШІ
24 лютого 2025, 14:22
2025-02-24
Український айтівець створив ШІ-сервіс зручного фільтрування новин на задані теми. Як влаштований AIDigest
iOS розробник Богдан Кікачеішвілі створив власного ШІ-асистента, який у зручний час доби надсилає важливі новини за запитом користувача, щоб той не губився в інформаційному потоці.
iOS розробник Богдан Кікачеішвілі створив власного ШІ-асистента, який у зручний час доби надсилає важливі новини за запитом користувача, щоб той не губився в інформаційному потоці.
«Я часто губився серед купи новин: геймінг, тварини, локальні події — хотілося дізнаватися все, але сидіти годинами в пошуках було складно. Тож я вирішив створити власного AI-асистента, який щоранку (або коли завгодно) присилає все найважливіше просто в чатботі — зараз це веб, але скоро буде Android та iOS», — зазначив він.
AI-помічник допомагає бути в курсі подій на теми, які цікавлять. Він має багато можливостей — стеження за іграми, отримання статей своєю мовою програмування, відстеження новин про Трампа та багатьох інших цікавих випадків використання.
«Моя основна мотивація полягала в тому, що я часто відчував, що є теми, за якими я хотів би стежити, але витрачати час на нішеві сайти було надто багато часу. Наприклад, мені подобається стежити за темами урбаністики, вирощування рослин або дресування собак, і завдяки цьому інструменту я тепер отримую оновлення на теми, які мене цікавлять, вранці (так, мій ранок починається о 10 ранку, і читаю щось нове і цікаве перед початком робочого дня», — зазначає розробник.
Як працює сервіс
Верифікувавшись через акаунт Google, можна обрати потрібні тематики, часові слоти та дні для отримання розсилки.
За словами розробника, для українських користувачів він зробив спеціальну локальну ціну — усього $0,99, а в інших регіонах вона складає $2,99.
«Дуже сподіваюся, що це допоможе нашій спільноті залишатися в курсі подій без зайвих витрат.Буду радий вашим відгукам і порадам. Можливо, у вас з’являться ідеї, які теми чи функції ще додати?», — написав Богдан.
Наразі розробник релізнув свій продукт на ProductHunt. «Якщо хочете мати свого смартасистента, який сам шукатиме новини на будь-яку тему, спробуйте мій сервіс. Працює за фріміум-моделлю, тож можна спочатку протестувати безплатно», — зауважив він.
Вас також кусають комарі? Розповідаємо про пристрій від українських стартаперів, який може цьому зарадити
Як зауважив нещодавно один військовий, якой побажав залишитись невідомим, орки, може, й не поцілять, а комарі точно зʼїдять. І від них потерпають зараз багато українців.
Позбавитись від комарів назавжди ефективно й екологічно допоможе гаджет Mosqitter. Цей стартап заснували дві українки — Анастасія Романова та Ольга Дьячук.
Ми вирішили нагадати, що може Mosqitter, про принципи його роботи та особливості, на злобу дня.
(текст від 21 жовтня 2021 року)
Кнопка здоров'я. Українці розробили систему, яка рятує пацієнтів стаціонару від смерті. Вони - переможці IT Arena Lviv 2022
Медичний психолог, який переїхав в Україну з Москви в 2014 році, Іван Осадчий, придумав систему, яка допомагає медсестрі і пацієнтові не втратити один одного в стаціонарі. Його стартап knopka вже працює в декількох лікарнях понад три роки не лише в Україні, а й у Польщі.
Повторюємо історію стартапу-переможця IT Arena Lviv 2022. Текст від 28 вересня 2022 року.