Маск заявив, що xAI подасть до суду на Apple через рейтинги в App Store
Ілон Маск заявив, що його ШІ-стартап xAI подасть до суду на Apple, тому що компанія начебто порушує антимонопольне законодавство, коли формує рейтинги додатків в App Store.
Ілон Маск заявив, що його ШІ-стартап xAI подасть до суду на Apple, тому що компанія начебто порушує антимонопольне законодавство, коли формує рейтинги додатків в App Store.
Ілон Маск заявив, що його ШІ-стартап xAI подасть до суду на Apple, тому що компанія начебто порушує антимонопольне законодавство, коли формує рейтинги додатків в App Store.
«Apple поводиться так, що жодна компанія зі штучного інтелекту, окрім OpenAI, не може досягти першого місця в App Store, що є однозначним порушенням антимонопольного законодавства. xAI негайно вживе правових заходів», — написав Маск у X, не надавши доказів на підтвердження своїх стверджень.
ChatGPT наразі посідає перше місце в розділі «Найкращі безплатні програми» App Store для iPhone у США, тоді як Grok від xAI посідає п’яте місце, а чат-бот Gemini від Google — 57-е, пише Reuters. Також ChatGPT очолює рейтинг у Google Play Store.
«Гей, @Apple App Store, чому ви відмовляєтеся розмістити X або Grok у розділі „Обов’язкові“, коли X — це новинний додаток № 1 у світі, а Grok — № 5 серед усіх додатків? Ви граєте в політику?», — написав Маск у попередньому дописі в понеділок.
Слід зазначити, що Apple співпрацює з OpenAI для інтеграції ChatGPT в iPhone, iPad та Mac.



