Марія БровінськаУвійти в ІТ
3 червня 2022, 08:44
2022-06-03
ІТ-школа Beetroot Academy надає стипендії на навчання постраждалим від війни українцям. Як подати заявку
Українсько-шведська ІТ-школа Beetroot Academy відкриває стипендіальну програму для українців, які втратили роботу через війну. Мета — допомогти щонайменше 1000 українцям здобути освіту та знайти роботу у сфері ІТ.
Українсько-шведська ІТ-школа Beetroot Academy відкриває стипендіальну програму для українців, які втратили роботу через війну. Мета — допомогти щонайменше 1000 українцям здобути освіту та знайти роботу у сфері ІТ.
Для збору коштів Академія відкрила Tech education fund та запустила краудфандингову кампанію на платформі GoFundMe. Стипендії фінансуються з індивідуальних внесків, донатів від міжнародних організацій та власних коштів Beetroot Academy. Наразі зібраних коштів достатньо для навчання перших 43 стипендіатів, їхня кількість зростатиме в міру наповнення фонду.
«Українці — працьовита й кмітлива нація, яка невпинно розвивається й трансформується. Війна прискорила цей процес: ми втратили дуже багато, але готові боротися за власне майбутнє, вчитися новому, працювати й розвивати державу. Наша мета — створити родючу основу для цих змін, надати підтримку і знання, які допоможуть українцям та зміцнять економіку країни», — каже Дмитро Олареско, СЕО Beetroot Academy.
Податися на стипендії можуть всі повнолітні українці, які залишилися без роботи через війну та прагнуть опанувати нову професію в ІТ. На кандидатів чекає три етапи відбору.
Можна обрати один з 8 курсів:
Front-end розробка
Project management в ІТ
Python розробка
бізнес-аналіз в ІТ
QA manual
UI/UX дизайн
HR Generalist
С# розробка.
Програма курсів передбачає від 2 до 4 місяців навчання з вечірніми онлайн-заняттями.
Для подання заявки необхідно визначитись із напрямком навчання. Щоб допомогти кандидатам з вибором, Академія запустила безкоштовний курс «ІТ-профессії: знайомство».
Окрім технічних навичок, необхідних для роботи, студенти Beetroot Academy отримують кар‘єрну підтримку, обов‘язкові модулі з вивчення англійської, менторські програми для випускників та спільноту ІТ-компаній та партнерів по всьому світу.
Заповнити заявку на отримання стипендії можна за посиланням.
Beetroot Academy відкрилася у 2014 році з метою допомогти опанувати нову професію українцям, що постраждали від російського вторгнення. Відтоді майже 7 тисяч людей завдяки Академії розпочали кар‘єру в ІТ індустрії, зазначається у звіті про соціальний вплив організації.
Хочеш світчнутися в IT? Ось 10 (не)простих способів стати айтішником безкоштовно
Вчора Мінцифра оголосила про старт безкоштовної програми для тих. хто хоче стати айтішником, змінивши попередню професію. Проте державна програма — не єдиний варіант стати айтішником, отримавши потрібні знання та навички не власним коштом. Багато оргнізацій на час війни створили власні фонди, що спонсоруватимуть укараїнців. Зібрали їх усі в одному матеріалі.
Що українці вчать на Coursera та DataCamp: 20 найпопулярніших курсів
Які IT-курси вибрати та що вчити? Із цим складним вибором стикаються мільйони охочих. І найчастіше, вибираючи курс для навчання, між локальними гравцями освітнього ринку майбутні айтішники, як і їх досвідченіші колеги, вважають за краще навчатися на міжнародних платформах. По-перше, це зручно — вчитися можна в будь-який зручний час. По-друге, міжнародні платформи дають можливість спілкуватися з тренерами та лекторами з усього світу.
dev.ua зібрав найпопулярніші курси серед українських користувачів.
Навчись професії майбутнього вже сьогодні: 7 курсів з bigdata, Web 3.0, діджиталу та метавсесвіту + книги
Метавсесвіт, тотальний діджитал, Web 3.0 та інтернет речей вже зовсім поруч. Не секрет, що наше майбутнє — в цифрі, вмінні аналізувати великі обсяги даних і робити висновки, виходячи з виявлених трендів та знайдених тенденцій. dev.ua зібрав добірку курсів за професіями майбутнього, які навчать працювати з даними, розуміти бігдату і не лише.