🚀💳 Trustee Plus - більше ніж криптогаманець з європейською платіжною карткою. Спробуй 👉
Марія БровінськаУвійти в ІТ
12 серпня 2022, 12:35
2022-08-12
У EPAM стартував набір на Pre-Junior Program для старшокласників, які мріють увійти в IT: як податися
У ЕРАМ готують наступне покоління айтішників на Pre-Junior Program. Компанія запустила програму Pre-Junior, яка дає змогу старшокласникам поглибити свої знання про технології. Реєстрація на черговий набір триватиме до кінця серпня.
У ЕРАМ готують наступне покоління айтішників на Pre-Junior Program. Компанія запустила програму Pre-Junior, яка дає змогу старшокласникам поглибити свої знання про технології. Реєстрація на черговий набір триватиме до кінця серпня.
Це вже четвертий набір на програму Pre-Junior, який зазвичай збирає до 70 старшокласників. Крім загальної інформації про ІТ-сферу, професії й інструменти роботи з кодом, учасники можуть обрати на вибір вивчення Front-end, мову програмування C# та Cloud Computing. Зазвичай учні обирають два напрями, хоча окремим з них вдається опанувати відразу три спеціалізації.
Навчання минулої групи було перерване повномасштабним вторгненням росії в лютому.
«Нові часи вимагають сміливих рішень. Ми усвідомлюємо, що зараз ми не просто навчаємо — ми справді формуємо майбутнє покоління ІТ-фахівців. Це важливо, адже від активної позиції представників бізнесу й освіти залежить сьогодні майбутнє країни. Відновлення Pre-Junior також стало відповіддю на численні запити школярів — зосередження на навчанні відвертало їх від думок про війну», — коментує Денис Гриньов, керівник освітніх програм в EPAM Україна.
Вступ на програму передбачає вступні тести загального спрямування. Онлайн-формат програми дає змогу охочим приєднатися з усіх куточків країни чи за кордону. Утім, із географії реєстрацій помітно, що зараз слухачі переважно долучаються з маленьких міст і сіл.
«Наші учасники — діти, які багато навчаються самотужки та виходять за межі обов’язкової шкільної програми з вивченням однієї з мов програмування. З ними цікаво працювати, вони допитливі, їхній рівень знань високий. У нас були слухачі 8–9 класів загальноосвітніх шкіл із потужними знаннями та нестандартними вирішеннями завдань. Їх очікування від програми — багато практики, адже працювати в індустрії вони збираються мало не з 18 років. Цікаво, що троє випускників програми пройшли на „дорослі“ програми EPAM University як вільні слухачі за напрямками Frontend і Python», — ділиться спостереженнями Дар’я Черевач, координаторка програми в EPAM University.
Навчання стартує 17 жовтня та триватиме 12 тижнів. Зареєструватися на програму та дізнатися більше про програму можна за посиланням до 29 серпня.
Мануал для джуна. Що треба знати новачку у frontend-розробці перед співбесідою на проєкт мрії: запитання для інтерв'ю та приклади тестових
Створювати ІТ-продукти можна на різних рівнях і вдосконалювати їх як зсередини, (backend), так і ззовні (frontend). Візьмемо, наприклад, сайт. Спеціаліст може працювати із завданнями «під капотом», а може розвивати інтерфейс сайту, застосунку чи спеціальне програмне забезпечення для бізнесу, щоб вони були зручними, зрозумілими та функціональними.
Останнім якраз займається frontend-інженер. Що ще треба знати джунам про frontend-розробку, що не варто робити перед співбесідою та на які запитання відповісти, щоби бути готовим на 100% — Frontend Engineer у Levi9 Олексій Горбунов розклав все по поличках у цьому матеріалі.
«Після випуску про IT-Generation хочеться зробити тред про те, як IT-школи вас най**ують». Відомий IT-блогер Діма Малєєв розповів, що думає про IT-освіту
Відомий IT-блогер Діма Малєєв розповів своє ставлення до IT-курсів, які наразі продукуються в Україні. «Після сьогоднішнього випуску про IT-Generation, хочеться зробити невеликий тред про те, як IT-школи вас най**ують, продаючи курси, які вам ніяк не допоможуть. І навіть якщо ви виграєте грант від програми — ви просто згаєте час», — написав він у Twitter.
Публікуємо його допис із частковою цензурою.