💳 Кожен. Повинен. Мати. Trustee Plus: криптогаманець і європейська платіжна картка з лімітом 50к євро 👉
Олександр КузьменкоУвійти в ІТ
7 листопада 2023, 10:51
2023-11-07
Projector анонсував безплатні курси для 1000 жінок зі статусом ВПО. Вони зможуть опанувати IT Project Management, QA Engineer, Python Beginning та інші напрями
Український EdTech-фонд Projector Foundation оголосив про набір на онлайн навчання у сфері креативних та IT індустрій. У ньому можуть взяти участь українки за кордоном та в Україні, які мають статус внутрішньо переміщеної особи (ВПО).
«Цей набір — перша хвиля масштабного проєкту для жінок, спрямованого на здобуття професійних навичок, а також на підтримку кар’єрних можливостей», — йдеться в описі проєкту.
Подати заявку на участь можуть безробітні жінки-переселенки та внутрішньо переміщені жінки віком від 18 років. Для підтвердження необхідний документ, що засвідчує статус переміщеної особи відповідно до країни перебування, або ж довідка ВПО.
Курси пропонуються за такими напрямками:
Mobile Apps Design — 1 група, 30 студентів, тривалість 2 місяці.
Graphic Design Beginning — 2 групи, 20 студентів, тривалість 3 місяці.
Facebook & Instagram Targeting — 2 групи, 25 студентів, тривалість 2 місяці.
IT Project Management — 1 група, 20 студентів, тривалість 3 місяці.
Illustration Beginning — 1 група, 20 студентів, тривалість 3 місяці.
QA Engineer — 3 групи, 20 студентів, тривалість 3 місяці.
Golang Beginning — 1 група, 20 студентів, тривалість 3 місяці
Подати заявки можна до вівторка 14 листопада 2023 (дедлайн до 23:00). Зазначається, що учасниці програми зможуть підготувати свої резюме разом HR. Вони також матимуть доступ до найбільшої онлайн-бібліотеки з більш ніж 640 лекціями від експертів з українських та світових компаній. А також доступ до сервісу LEZO, який допомагає студентам знайти потенційного роботодавця, враховуючи навички та потреби обох сторін.
Мануал для джуна. Що треба знати новачку у frontend-розробці перед співбесідою на проєкт мрії: запитання для інтерв'ю та приклади тестових
Створювати ІТ-продукти можна на різних рівнях і вдосконалювати їх як зсередини, (backend), так і ззовні (frontend). Візьмемо, наприклад, сайт. Спеціаліст може працювати із завданнями «під капотом», а може розвивати інтерфейс сайту, застосунку чи спеціальне програмне забезпечення для бізнесу, щоб вони були зручними, зрозумілими та функціональними.
Останнім якраз займається frontend-інженер. Що ще треба знати джунам про frontend-розробку, що не варто робити перед співбесідою та на які запитання відповісти, щоби бути готовим на 100% — Frontend Engineer у Levi9 Олексій Горбунов розклав все по поличках у цьому матеріалі.
«Після випуску про IT-Generation хочеться зробити тред про те, як IT-школи вас най**ують». Відомий IT-блогер Діма Малєєв розповів, що думає про IT-освіту
Відомий IT-блогер Діма Малєєв розповів своє ставлення до IT-курсів, які наразі продукуються в Україні. «Після сьогоднішнього випуску про IT-Generation, хочеться зробити невеликий тред про те, як IT-школи вас най**ують, продаючи курси, які вам ніяк не допоможуть. І навіть якщо ви виграєте грант від програми — ви просто згаєте час», — написав він у Twitter.
Публікуємо його допис із частковою цензурою.