CEO Sigma Software розповів про різницю між двома ГО, які сьогодні існують в «Дія City»
Як на базі спеціального податкового режиму реалізовують принцип демократії.
Як на базі спеціального податкового режиму реалізовують принцип демократії.
Як на базі спеціального податкового режиму реалізовують принцип демократії.
CEO та співзасновник українсько-шведської IT-компанії Sigma Software Валерій Красовський в інтерв’ю dev.ua розповів про різницю між двома об'єднаннями, які сьогодні існують на базі спеціального податкового режиму «Дія City».
«Під час створення „Дія City“ закладалася ідея про створення з часом об’єднання резидентів. Це потрібно для кращої комунікації та розвитку разом з урядом. Тоді ми запропонували, щоб була можливість робити не одне, а декілька об'єднань. Тому що можуть бути різні інтереси, підхід», — сказав Красовський.
CEO Sigma Software додав, що об'єднання, куди входить його компанія, долучає до наглядової ради провідні асоціації та кластери. Також Валерій висловив думку, що «можна створити й третє, і четверте, і п’яте, якщо буде така зацікавленість у компаній».
«Ми подали заявку ще на початку 2022-го року. І ось зараз з’явилося відразу два об’єднання. Наше об’єднання включає здебільшого сервісні компанії, інше об’єднання — більш продуктові. І це нормально», — підсумував Валерій Красовський.
Нагадаємо, що до так званого «продуктового» ГО входять такі компанії, як: monobank, Ajax System, MacPaw, Genesis, Reface, Roosh, Mate academy та NP Digital (IT-підрозділ «Нової пошти»). В той час як до так званого «сервісного» ГО — EPAM, SoftServe, Sigma Software, NIX та AltexSoft.