🚀 Trustee Plus - картка європейського банку і криптогаманець. Встанови додаток 👉
Марія БровінськаУвійти в ІТ
22 квітня 2022, 16:30
2022-04-22
Університет Netpeak Group Choice31 підкорює нові ринки під час війни. Як це йому вдається - інсайди від СЕО Євгенії Глізер
З початком повномасштабної війни український онлайн-університет Choice31, який у 2021 році запустила Netpeak Group, вийшов на чотири нові ринки: Казахстану, Грузії, Латвії та Литви.
СЕО та співзасновниця Choice31 Євгенія Глізер розповіла AIN.UA, як працює онлайн-університет в умовах війни та чи вдається адаптуватися до нових ринків.
Від самого початку свого створення Choice31 був і залишається онлайн-університетом. В цьому контексті наша робота не змінилася — ми продовжуємо навчати онлайн і під час війни.
У нас є курси B2B-продажів для ринків США і Європи, B2B-маркетинг, безконфліктної комунікації, бізнес-англійської, Google-таблиці та профорієнтації. Також навчаємо трьом професіям: SEO, PPC та ASO. З початком війни ми продовжили працювати за всіма наявними напрямами. Запустили навчання нових потоків за професіями та суттєво знизили вартість курсів — йдеться про кілька сотень доларів.
Людина може придбати готовий відеокурс, але без підтримки куратора, перевірки домашніх завдань, Q&A-сесій з викладачем та без нетворкінгу з іншими студентами. Паралельно так само можливо навчатися з усіма інтерактивними частинами.
Про нові ринки
Ми повернулися до роботи через чотири дні після початку повномасштабної війни — на цей час у нас вже було рішення щодо виходу на ринки інших країн.
Це дозволило нам зберегти нашу команду, продовжувати перераховувати 50% від продажів до фонду гуманітарної допомоги, а також виконувати свою головну місію — допомагати людям змінювати професію.
У перший місяць війни ми досліджували і тестували ринки чотирнадцяти країн, переважно Європи та Азії. У нас були гіпотези, але ще не було остаточного рішення, у яких країнах варто продовжувати рухатись далі.
Врешті-решт, вирішили зосередитись на країнах, де нам швидко вдалося встановити контакти і сформувати партнерства. Так ми почали наш вихід на ринки Казахстану, Латвії, Литви, вдалося сформувати декілька партнерств і в Грузії.
Ми зіштовхнулися з усіма можливими труднощами. По-перше, на нових ринках нас не знають. А ми не знаємо їхню культуру, ще не відчули цільову аудиторію. Наш продукт не був адаптованим під ці ринки. По суті, ми заново створюємо бізнес під різні країни. Усе нове: маркетинг, скрипти продажів, нова адаптація продукту.
Про перші досягнення
Нам вдалося почати інформаційну співпрацю з Astana Hub — найбільшим міжнародним технопарком IT-стартапів у Центральній Азії. Розраховуємо, що наша спільна робота продовжиться і за іншими напрямами.
Ми запартнерилися з Alem School — найвідомішою ІТ-школою у Казахстані. Плануємо проведення спільних заходів з digital-маркетингу, адже на це є значний запит у місцевих IT-спеціалістів. Також у Казахстані у нас вже є перші продажі.
У деяких країнах нашими курсами зацікавилися місцеві онлайн-платформи. Так у нас з’явилися партнери у Грузії, які готові перекласти та озвучити наші продукти грузинською мовою.
Німеччина передасть Україні 14 наземних безпілотників THeMIS. Що це за машини та як вони працюють
Німеччина передасть Україні 14 наземних безпілотників THeMIS. Імовірно, 7 таких транспортних засобів прибудуть до України до кінця цього року, вони призначені для евакуації поранених. Інші очікуються у 2023 році — їх будуть використовувати для очищення доріг. Нагадуємо, що це за зброя і що вона вміє.
Атлас зброї: Німеччина передає захисникам чергові MARS II. Які ще РСЗВ отримала Україна від західних партнерів та як вони працюють
Федеральне міністерство оборони Німеччини повідомило у Twitter, що у найближчі кілька тижнів Україні будуть передані чергові системи залпового вогню MARS II.
Раніше ми розповідали про те, які РСЗВ партнери надіслали на допомогу українським воїнам. Нагадуємо про це знову.
(Текст від 26 липня)
На український ударний дрон PUNISHER зібрали понад 1,3 млн грн. Що може гроза командних центрів ворога
Дмитро Томчук повідомив, що найлегші та найменші ударні дрони PUNISHER, які не мають аналогів у світі, тепер коштують $70 000. Виробник додав у комплекс ще одного безпілотника, і тепер їх там два. Дмитро пише, що Юлія Черешня та Павло Харузов зібрали на комплекс більше 1,3 млн грн.
Раніше він розповів журналісту dev.ua, що вміють ці «пташки», та чому саме вони можуть переламати хід війни на користь України.
(текст від 1 червня 2022 року)
США в черговому пакеті допомоги надасть Україні дрони Switchblade 600. Подробиці про ці та інші «пташки», якими користуються українські захисники
Серед списку допомоги, яку пропонує Пентагон, є дрони-камікадзе Switchblade 600, які офіційний Київ просив передати раніше.
Контракт на дослідження та розробку для 10 дронів SwitchBlade 600 виробника Aerovironment, очікується протягом наступних 30 днів, заявила прес-секретар Пентагона Джессіка Максвелл в електронному листі до News Defense.
Ми зібрали список дронів, які використовують українці проти ворога, в тому числі і подробиці про Switchblade 600.
(текст від 17 травня 2022)