🚀💳 Trustee Plus - більше ніж криптогаманець з європейською платіжною карткою. Спробуй 👉
Олександр КузьменкоСтартап
14 квітня 2025, 09:59
2025-04-14
Український стартап CompetAI, який створює вебсервіс для аналізу та дослідження конкурентів із допомогою ШІ, готується до маркетингового запуску
Стартап CompetAI, який співзаснував і очолив серійний підприємець Дмитро Кошкарьов, завершує back-end розробку продукту і перебуває на стадії підготовки до маркетингового запуску. Скільки вклали у цей вебсервіс та як він працює.
Стартап CompetAI, який співзаснував і очолив серійний підприємець Дмитро Кошкарьов, завершує back-end розробку продукту і перебуває на стадії підготовки до маркетингового запуску. Скільки вклали у цей вебсервіс та як він працює.
За словами Дмитра Кошкарьова, задум створити CompetAI виник під час роботи в його маркетинговій агенції seven mountains. Як він розповів в інтерв’ю Vector, мета стартапу — зробити маркетингові інструменти (аналіз конкурентів, ринку, цільової аудиторії) доступними для малого бізнесу.
«Працюючи з клієнтами з різних сфер, ми постійно переконувалися, що вони мають проблеми зі стратегічним рівнем. У 2024 році почали роботу над реалізацією проєкту з адаптації власної методики аналізу конкурентів. Також одночасно навчали маркетингову ШІ-модель, розробили скрипт аналізу», — сказав Кошкарьов.
Він додав, що наразі сервіс перебуває на етапі завершення back-end розробки, команда готується до маркетингового релізу. Поки команду розробників не планують розширювати, але в майбутньому її можуть підсилити шляхом залучення full stack web-розробника, QA та support-спеціалістів.
Як працює CompetAI
В стартапі описують свій продукт як вебсервіс для аналізу та дослідження конкурентів з допомогою ШІ. За лінком категорії товару чи послуги CompetAI аналізує компанію за низкою критеріїв, шукає конкурентів, групує їх, аналізує та порівнює, надає висновки, практичні рекомендації та конвертує результат у PDF-документ.
«Також ми насичуємо аналіз навчальними блоками, статистикою, щоб підвищувати рівень маркетингових знань у користувачів. CompetAI виконує аналіз за пʼять хвилин, тоді як вручну на це знадобилося б понад 20 годин (якщо людина знає, як це робити)», — стверджує Дмитро.
За його словами, спершу в стартапі хочуть вивести CompetAI на ринок України, але ключовий ринок це США. Продукт працювати за моделями В2В та В2С, а монетизуватиметься шляхом разової купівлі або щоквартальної, піврічної чи річної підписки на доступ.
Розробники CompetAI вже вклали в проєкт $20 000 особистих коштів. Для завершення роботи над продуктом та його запуску вони планують залучити $50 000, а на наступному етапі — ще $60 000.
Нагадаємо, що раніше Founder у WebXwiz Agency Павло Василець розповів, що разом з командою створив сервіс для покращення розмовних навичок англійської мови.
Вас також кусають комарі? Розповідаємо про пристрій від українських стартаперів, який може цьому зарадити
Як зауважив нещодавно один військовий, якой побажав залишитись невідомим, орки, може, й не поцілять, а комарі точно зʼїдять. І від них потерпають зараз багато українців.
Позбавитись від комарів назавжди ефективно й екологічно допоможе гаджет Mosqitter. Цей стартап заснували дві українки — Анастасія Романова та Ольга Дьячук.
Ми вирішили нагадати, що може Mosqitter, про принципи його роботи та особливості, на злобу дня.
(текст від 21 жовтня 2021 року)
Кнопка здоров'я. Українці розробили систему, яка рятує пацієнтів стаціонару від смерті. Вони - переможці IT Arena Lviv 2022
Медичний психолог, який переїхав в Україну з Москви в 2014 році, Іван Осадчий, придумав систему, яка допомагає медсестрі і пацієнтові не втратити один одного в стаціонарі. Його стартап knopka вже працює в декількох лікарнях понад три роки не лише в Україні, а й у Польщі.
Повторюємо історію стартапу-переможця IT Arena Lviv 2022. Текст від 28 вересня 2022 року.
Репост новин змушує нас вважати себе розумнішими, але це не так. З лідерами думок теж працює, показує нове дослідження
Обмін новинними статтями з друзями та підписниками в соціальних мережах спонукає людей думати, що вони знають про теми цих статей більше, ніж вони знають насправді. І це працює з активними користувачами Facebook, що ставить під сумнів обізнаність ваших улюблених лідерів думок. Про це свідчить дослідження вчених з Техаського університету в Остіні. До речі, обов’язково покажіть цю статтю своїм друзям і репостніть у соцмережах.
Хочете повідомити важливу новину? Пишіть у Telegram-бот
Головні події та корисні посилання в нашому Telegram-каналі