Безлім вакансій для пошуку intern та junior! Заходьте на jobs.dev.ua і розміщуйте вакансії! 🧑💻
Марія БровінськаСтартап
30 березня 2022, 20:18
2022-03-30
Де стартапам шукати гроші під час війни: детальний гайд
У воєнний час шукати фінансування для стартапів — завдання не з простих. Проте, варіанти підтримки є, і їх чимало. Зібрали в один великий гайд ініціативи, які допоможуть розвиватися недавно започаткованим IT-бізнесам навіть тепер, під час війни. Гайд складено за нотатками Олександра Яценка, експерта Українського фонду стартапів.
У воєнний час шукати фінансування для стартапів — завдання не з простих. Проте, варіанти підтримки є, і їх чимало. Зібрали в один великий гайд ініціативи, які допоможуть розвиватися недавно започаткованим IT-бізнесам навіть тепер, під час війни. Гайд складено за нотатками Олександра Яценка, експерта Українського фонду стартапів.
Допомога для стартапів та українських медіа через виділення кредитів (по факту грантів) на користування послугами компанії на суму до 100k USD за пришвидшеною процедурою. Отримати можна через партнерів програми Amazon Activate, наприклад, нас, BRISE Capital, або Ukrainian Startup Fund.1k Project.
Направлений на фінансову підтримку українських сімей зі сторони американських сімей. Сума допомоги: до 1k USD на сім’ю. Лінк на анкету шукайте у коментарях Психологічна підтримка «ОбійМи». Команда професійних психологів-волонтерів, що готова спілкуватись вдень і вночі з вами та членами сімей/команд. Гарний спосіб, щоб дещо звантажити частину стресу, в якому всі зараз знаходяться. Лінк на заявку в коментарях.
USF
Нині ведеться робота з підготовки декількох програм допомоги стартапам зі сторони Українського фонду стартапів (USF), UCU Business School (LvBS) та міжнародних партнерів — тут триматиму в курсі.
Потужна добірка можливостей для українців від друзів, команди естонського акселератора SWG, з розбиттям допомоги на рівні приймаючих країн. Зібрано дуже багато інфо та можливостей — від пошуку житла до детальних описів з ньюансами для релокації бізнесу. Лінк в коментарях
Допомога з пошуком нових клієнтів за кордоном направлена на команди з України (IT, реклама, дизайн, продажі тощо), які можуть працювати з іноземними клієнтами
Топ-команда спеціалістів із пакування стартапів та продуктів у презентації/фінмоделі/інфомемо — готові допомагати українському бізнесу/NGO/муніципалітетам в своїй зоні компетенції. Безкоштовно.
Legal команда допоможе pro bono технологічним бізнесам з кейсами, де компанії зіштовхнулись із блокуванням рахунків в іноземних фінустановах у зв’язку з війною в Україні.
Компанія надає безкоштовний місяць роботи зі своєю LMS (платформа для управління корпоративним навчанням) для українських команд та додатково виділяє 1000 USD кредитів кожному клієнту, що відмовиться від схожих російських продуктів на користь AcademyOcean.
Допомога українським жінкам з дітьми, людям похилого віку, дружинам військових, жінкам, що залишилися без роботи, знайти кошти на існування та допомогти з орієнтуванням під час воєнних дій в Україні.
Координаційна платформа для подолання перших наслідків війни та допомоги українським громадянам — наразі мова про допомогу з онлайн та офлайн навчанням для дітей, психологічну підтримку.
Фонд для стартапів з України в розмірі 5M USD буде розподілятися між приблизно 50 компаніями, заснованими в Україні, в т. ч. передбачатиме підтримку з Cloud credits та менторською допомогою зі сторони Google. Ці інвестиції покликані допомогти українським підприємцям підтримувати та розвивати свої стартапи, зміцнювати свою спільноту та будувати фундамент для післявоєнного відновлення економіки.
Розмір гранту: до 100k USD на команду Таймінг: програма розрахована на 2022 рік
Connect Poland Prize — це акселераційна програма, яка спрямована на підтримку іноземних стартапів у розвитку свого бізнесу в Польщі.Можливість адресована стартап-командам, які приїжджають з-за меж Польщі), та готові зареєструвати компанію в місцевій юрисдикції.Грант: до 300k PLN (до 70k USD)Таймінг: прийом аплікацій з 4 по 30 квітня
Smart гранти соціальним підприємствам, яким необхідно трансформувати своє виробництво й зосередитись на потребах цивільного населення або інших осіб, які постраждали внаслідок військових дій. Smart гранти також можуть бути надані соціальним підприємствам, які намагаються вирішувати гострі потреби різних вразливих груп або інші соціальні чи екологічні проблеми та продовжують свою діяльність в умовах військового стану. Грант: 100-300k UAH (3,5-10k USD). Дедлайн: 3 квітня!Ві
Програма «Support Ukrainian Startups NOW» — це програма грантової підтримки ІТ та стартап-компаній України, які найбільше постраждали або перебувають у критичній ситуації.Це не лише фінансова допомога, а й допомога спеціалістів, консультантів, технічна підтримка (в широкому сенсі), а також підтримка зв’язками та додатковими контактами.Грант: 3-6k USD Доступність: залежить він наявності донорської допомоги. Окремо дякую гравцям ринку, організаціям та компаніям, які за нинішніх воєнних умов, дбають про технологічну екосистему та тримають економічний фронтТрадиційно закликаю поширити та додавати інші можливості в коментарях.
Німеччина передасть Україні 14 наземних безпілотників THeMIS. Що це за машини та як вони працюють
Німеччина передасть Україні 14 наземних безпілотників THeMIS. Імовірно, 7 таких транспортних засобів прибудуть до України до кінця цього року, вони призначені для евакуації поранених. Інші очікуються у 2023 році — їх будуть використовувати для очищення доріг. Нагадуємо, що це за зброя і що вона вміє.
Атлас зброї: Німеччина передає захисникам чергові MARS II. Які ще РСЗВ отримала Україна від західних партнерів та як вони працюють
Федеральне міністерство оборони Німеччини повідомило у Twitter, що у найближчі кілька тижнів Україні будуть передані чергові системи залпового вогню MARS II.
Раніше ми розповідали про те, які РСЗВ партнери надіслали на допомогу українським воїнам. Нагадуємо про це знову.
(Текст від 26 липня)
На український ударний дрон PUNISHER зібрали понад 1,3 млн грн. Що може гроза командних центрів ворога
Дмитро Томчук повідомив, що найлегші та найменші ударні дрони PUNISHER, які не мають аналогів у світі, тепер коштують $70 000. Виробник додав у комплекс ще одного безпілотника, і тепер їх там два. Дмитро пише, що Юлія Черешня та Павло Харузов зібрали на комплекс більше 1,3 млн грн.
Раніше він розповів журналісту dev.ua, що вміють ці «пташки», та чому саме вони можуть переламати хід війни на користь України.
(текст від 1 червня 2022 року)
США в черговому пакеті допомоги надасть Україні дрони Switchblade 600. Подробиці про ці та інші «пташки», якими користуються українські захисники
Серед списку допомоги, яку пропонує Пентагон, є дрони-камікадзе Switchblade 600, які офіційний Київ просив передати раніше.
Контракт на дослідження та розробку для 10 дронів SwitchBlade 600 виробника Aerovironment, очікується протягом наступних 30 днів, заявила прес-секретар Пентагона Джессіка Максвелл в електронному листі до News Defense.
Ми зібрали список дронів, які використовують українці проти ворога, в тому числі і подробиці про Switchblade 600.
(текст від 17 травня 2022)