Акселератор для українських оборонних стартапів Defence Builder відкрив новий набір у свою акселераційну програму. Які умови він пропонує.
У Defence Builder шукають стартапи, які вже мають робочий прототип продукту, протестований у бойових або польових умовах, й із фідбеком від військових. Про це в акселераторі повідомили dev.ua.
У пріоритеті другої програми будуть команди, що працюють на РЕБ, БпЛА, перехоплювачами та програмним забезпеченням.
Що отримають учасники
Лекції й експертне менторство в шести ключових напрямках: співпраця з військовими, бізнес-менеджмент, юридичні питання та фінанси, комунікації, виробництво та рекрутинг. А також:
Початковий грант $10 000 для кожної команди.
Можливість отримати додатковий грант для команд, що покажуть найкращі результати протягом акселерації.
Нетворкінг з інвесторами, військовими та лідерами оборонної індустрії.
Щотижневі пітч-сесії з інвесторами у сфері оборонних технологій.
Тестування розробок на навчальних полігонах та в умовах бойових дій.
Demo Day, де команди презентуватимуть свої рішення топовим інвесторам та оборонним партнерам.
Дедлайн подачі заявок на другий набір — 28 лютого. Подати заявку можна за посиланням.
«Оборонна індустрія України швидко розвивається, і стартапи мають посилювати технологічну перевагу наших військових. Перший набір Defence Builder показав, що за належної підтримки стартапи можуть швидше створювати рішення, які необхідні на полі бою. Ми врахували попередній досвід, вдосконалили програму та посилили менторську підтримку. Другий набір стане ще більш сфокусованим на потребах команд, готових створювати проривні технології», — зазначила Катерина Безсудна, співзасновниця та CEO Defence Builder.
Три стартапи з першої програми адаптували свої продукти під потреби Збройних Сил України й три команди успішно протестували свої технології у бойових умовах, відзначають в акселераторі.
Нагадаємо, що Defence Builder запустили навесні 2024 року. Співзасновниця проєкту Катерина Безсудна розповідала dev.ua, як влаштований акселератор і процес зрощування оборонних рішень, хто фінансує діяльність організації та як команда проєкту забезпечує учасникам доступ до інвесторів.
«Якщо ваша ідея може допомогти зробити побільше мертвої русні, можете прийти на будь-якому етапі розробки». Інтерв’ю із засновницею Defence Builder Accelerator
Міноборони почало співпрацю з акселератором Defence Builder, щоб пришвидшити доставку технологій на фронт: як оборонним стартапам взяти участь у програмі
Вас також кусають комарі? Розповідаємо про пристрій від українських стартаперів, який може цьому зарадити
Як зауважив нещодавно один військовий, якой побажав залишитись невідомим, орки, може, й не поцілять, а комарі точно зʼїдять. І від них потерпають зараз багато українців.
Позбавитись від комарів назавжди ефективно й екологічно допоможе гаджет Mosqitter. Цей стартап заснували дві українки — Анастасія Романова та Ольга Дьячук.
Ми вирішили нагадати, що може Mosqitter, про принципи його роботи та особливості, на злобу дня.
(текст від 21 жовтня 2021 року)