Безлім вакансій для пошуку intern та junior! Заходьте на jobs.dev.ua і розміщуйте вакансії! 🧑💻
Стас ЮрасовТаке життя
10 лютого 2022, 13:31
2022-02-10
Учні київської школи №3 шукають пару для дрона та зареєстрували його на сайті знайомств
Спеціалізована школа № 3 міста Києва до Дня Святого Валентина шукає пару дрону і-Гнату. Він — амбасадор навчального проекту «STEAM-інформатика», веде на його Facebook-сторінці власну рубрику з цитатами та історіями про шкільне життя.
Спеціалізована школа № 3 міста Києва до Дня Святого Валентина шукає пару дрону і-Гнату. Він — амбасадор навчального проекту «STEAM-інформатика», веде на його Facebook-сторінці власну рубрику з цитатами та історіями про шкільне життя.
«Оскільки наближається День усіх закоханих, то команда експерименту за ініціативи учнів і вчителів столичної школи № 3 вирішила допомогти дрону знайти свою половинку, аби уроки та польоти стали ще цікавішими», — йдеться у повідомленні.
«STEAM-інформатика» — це спільний навчальний експеримент ЛИТЕР-ІКТ та Інституту післядипломної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка. З вересня 2021 року 7 київських шкіл тестують STEAM-підхід до навчання інформатики. Програма складається з 5 модулів та розрахована на компетентності учнів з 3-го по 11-й клас. Учні, вчителі, адміністрація школи та батьки мають доступ до хмари з обліковими записами. Також за дистанційного навчання в учнів буде можливість тестувати свої розробки на комп’ютерному тренажері для віртуальних польотів. Усе це дозволяє навчатися дистанційно чи у змішаній формі.
Школярі зареєстрували дрона у соцмережі Tik-Tok та створили сторінку на сайті знайомств. В описі перерахували всі сильні сторони дрона і-Гната: вміння виконувати кардіо в небі, волелюбність (жага до польотів), романтичність (вміє робити фото серця з висоти пташиного польоту), самостійність (не проживає з мамою), комунікабельність (знайшов мову з педагогами, дітьми та колегами) та працьовитість (у вільний від менторства час пише філософські трактати «Цитати великого дрона»). Також написали вірш «Дрону потрібен дрон» і розмістили пост про пошук «дронної» половинки в соцмережах.
«Дрон виявився потужним мотиваційним інструментом для наших учнів. З моменту старту експерименту, який полягає у вивченні інформатики через програмування дрона, школярі завжди із задоволенням чекали на цей предмет. Зі складного й теоретичного він перетворився на практичний і інтерактивний. Особливо дітям сподобалася ідея персоніфікації дрона та рубрики від його імені з різними історіями. Це додало ще більшої мотивації, оскільки дрон з навчального інструмента став „другом“», — розповідає Оксана Костюшко, директорка спеціалізованої школи № 3 з поглибленим вивченням інформаційних технологій.
Усе для Перемоги. 31 військова розробка українців, що допомагає боронити Незалежність
День Незалежності — гарний привід для того, щоб розповісти світові, якими зусиллями ми виборюємо свою незалежність. Докладають до цієї боротьби не лише військові, а й волонтери, винахідники різного віку, стартапери та підприємці. dev.ua зібрав 31 найцікавіших, на нашу думку, військових винаходів українців, які нині допомагають нищити русню нашим Збройним силам.