🚀 Trustee Plus - картка європейського банку і криптогаманець. Встанови додаток 👉
Олександр КузьменкоТаке життя
30 грудня 2024, 17:10
2024-12-30
У «Дії» почалася реєстрація на проєкт енергетичної стійкості, для отримання зарядних станцій, генераторів і павербанків. Хто може подати заявку
На порталі «Дія» відкрилась реєстрація на участь в проєкті «Енергетична стійкість для бізнесу», яка доступна в низці областей. Які критерії для підприємств?
На порталі «Дія» відкрилась реєстрація на участь в проєкті «Енергетична стійкість для бізнесу», яка доступна в низці областей. Які критерії для підприємств?
«Енергетична стійкість для бізнесу» доступна для Харківської, Дніпропетровської, Запорізької, Миколаївської, Одеської та Херсонської областей під час енергетичних криз. Проєкт створено для допомоги бізнесу в адаптації до нестабільних умов енергопостачання, забезпечення стійкості операційних процесів і підвищення енергоефективності.
Програма передбачає відбір на конкурсній основі 60 підприємств, які матимуть змогу отримати підтримку у вигляді необхідного обладнання, щоб забезпечити безперебійне функціонування бізнесу. Їх оцінюватимуть за багатьма критеріями, за які нараховуються бали.
Зображення: портал «Дія».
До обладнання входить:
Зарядна станція з акумулятором типу Li- ion або LiFePO, що має місткістю не менше 1000 Вт⋅год і вихідну потужність не менше 1200 Вт. Пристрій оснащений вихідними інтерфейсами: USB Туре A, USB Туре С та розеткою 220 В.
Генератор бензиновий, синхронний, однофазний, потужністю від 5,0 до 6,0 кВт, портативний (на колесах/ пересувний), оснащений автоматичним регулятором напруги (АВР).
Павербанк з місткістю не менше 60 000 мА⋅год, вихідною потужністю не менше 60 Вт, оснащені портами USB Туре А та USB Туре С, індикатором рівня заряду та вбудованим ліхтариком (опціонально).
Для участі у програмі необхідно до 9 січня 2025 року (включно) заповнити онлайн-форму, яка доступна за цим посиланням.
Раніше dev.ua побував на презентації «Поштомату Незламності» від «Нової пошти», який оснащений сонячною панеллю 200 Вт, а також акумуляторною батареєю на 1,9 КВт·год власної модифікації.
«Постійні безпекові ризики, регулярні пошкодження енергетичної інфраструктури та мобілізація впливають на ставлення іноземних компаній до співпраці з ІТ в Україні». Прогноз для українського IT-2025 від очільника Ciklum