UNIT.City — місце, де люди працюють... КРАЩЕ! Обирай свій простір просто зараз 👉

Українці скуповують зарядні станції, павербанки та генератори: «Епіцентр» оприлюднив статистку продажів за останні дні

Після масованих обстрілів енергетичної інфраструктури та віялових відключень світла по Україні, мережа торговельних центрів Епіцентр зафіксувала різке зростання попиту на товари для автономного енергозабезпечення. 

Залишити коментар
Українці скуповують зарядні станції, павербанки та генератори: «Епіцентр» оприлюднив статистку продажів за останні дні

Після масованих обстрілів енергетичної інфраструктури та віялових відключень світла по Україні, мережа торговельних центрів Епіцентр зафіксувала різке зростання попиту на товари для автономного енергозабезпечення. 

Згідно з даними аналітичного напрямку компанії, вже на наступний день після повітряних атак, що відбулися в ніч з 9 на 10 жовтня, продажі таких товарів зросли майже в 4 рази. 

Найбільше зріс попит на павербанки, пальники і туристичні плитки (у 8,4 рази), зарядні станції (майже в 7 разів), а також ліхтарі та газові балони (у 3,7 рази). 

Суттєво зросли й обсяги реалізації генераторів, здатних забезпечити енергетичну автономність приватних будинків. Їхні продажі в мережі Епіцентр збільшилися майже втричі. Крім того, позитивна динаміка обсягів реалізації спостерігалася в категоріях свічок (+60%), батарейок (+39%) та акумуляторів (+20%).

«Як бачимо, українці дуже швидко та прагматично реагують на відключення світла та загрози подальших атак на енергетичну інфраструктуру країни. Люди готуються до повторних відключень, купуючи зарядні пристрої, джерела світла та автономні системи живлення. Всі ці товари представлені в мережі Епіцентр в достатній кількості, тож ми здатні забезпечити зростаючий попит та всі потреби населення», — повідомили в пресслужбі мережі «Епіцентр».

В компанії також нагадали, що для підтримки українців в умовах енергетичної кризи мережа Епіцентр ще в 2022 році запустила проєкт «Заряджайзери», відкривши в торгових центрах компанії по всій країні станції підзарядки гаджетів.

Також «Епіцентр» вже багато років скорочує використання енергоресурсів, слідуючи стратегічному курсу на енергоефективність та екологічність. Ритейлер встановлює на дахах торговельних центрів сонячні панелі, використовує LED-лампи та впроваджує інші енергоефективні рішення.

В «Епіцентрі» визнали що на інфраструктуру компанії здійснено масштабну хакерську атаку. Наразі майже всі магазини відновили роботу пошкоджено бухгалтерські бази даних
В «Епіцентрі» визнали, що на інфраструктуру компанії здійснено масштабну хакерську атаку. Наразі майже всі магазини відновили роботу, пошкоджено бухгалтерські бази даних
По темi
В «Епіцентрі» визнали, що на інфраструктуру компанії здійснено масштабну хакерську атаку. Наразі майже всі магазини відновили роботу, пошкоджено бухгалтерські бази даних
Епіцентр запустив віртуальний сервіс із «пухнастими» консультантами
Епіцентр запустив віртуальний сервіс із «пухнастими» консультантами
По темi
Епіцентр запустив віртуальний сервіс із «пухнастими» консультантами
Читайте головні IT-новини країни в нашому Telegram
Читайте головні IT-новини країни в нашому Telegram
По темi
Читайте головні IT-новини країни в нашому Telegram
Читайте також
Скандал з невиплатою зарплати в «Епіцентр» триває. Айтішникам не виплатили близько 1,5 млн грн. Та, схоже, з такою політикою Герег вони змирилися
Скандал з невиплатою зарплати в «Епіцентр» триває. Айтішникам не виплатили близько 1,5 млн грн. Та, схоже, з такою політикою Герег вони змирилися
Скандал з невиплатою зарплати в «Епіцентр» триває. Айтішникам не виплатили близько 1,5 млн грн. Та, схоже, з такою політикою Герег вони змирилися
DOU повідомляє, що «Епіцентр» досі не виплатив зароблені гроші колишнім айтішникам компанії. Мова — про 1,5 млн грн. Ця історія тягнеться з грудня: співробітників «Епіцентр М» вирішили перевести до головної компанії «Епіцентр К» нібито для «оптимізації роботи». Частина команди вирішила звільнитись, а гроші за кілька тижнів роботи вони так і не отримали.
«План на цей рік +100 айтішників». Репортаж з районного центру Хмельниччини, де «пришвартувався» IT-лайнер Герег
«План на цей рік +100 айтішників». Репортаж з районного центру Хмельниччини, де «пришвартувався» IT-лайнер Герег
«План на цей рік +100 айтішників». Репортаж з районного центру Хмельниччини, де «пришвартувався» IT-лайнер Герег
В грудні 2021 року в містечку Городок, що в Хмельницькій області, відбулося відкриття інноваційного центру IQ Office. В його будівництво власник групи компаній «Епіцентр» Олександр Герега вклав 350 млн грн. Журналіст dev.ua побував у гігантському IT-офісі та розповідає, як він змінився за час повномасштабної війни.
EASE проводить нову Fuckup Night. Серед гостей – співзасновник UKLON, топ «Епіцентра» та CEO Portmone
EASE проводить нову Fuckup Night. Серед гостей – співзасновник UKLON, топ «Епіцентра» та CEO Portmone
EASE проводить нову Fuckup Night. Серед гостей – співзасновник UKLON, топ «Епіцентра» та CEO Portmone
«Змиритися та не підходити до IT Епіцентру». Айтішник розповів про конфлікт з роботодавцем
«Змиритися та не підходити до IT Епіцентру». Айтішник розповів про конфлікт з роботодавцем
«Змиритися та не підходити до IT Епіцентру». Айтішник розповів про конфлікт з роботодавцем

Хочете повідомити важливу новину? Пишіть у Telegram-бот

Головні події та корисні посилання в нашому Telegram-каналі

Обговорення
Коментарів поки немає.