Безлім вакансій для пошуку intern та junior! Заходьте на jobs.dev.ua і розміщуйте вакансії! 🧑💻
Микита КазимировГаряченьке
29 червня 2022, 16:08
2022-06-29
IT-компанія AMO допоможе зняти фільм «День, коли я зустрів Cпайдермена» про дівчину-волонтера у Бучі
Студія Mamas Production розпочала зйомки художнього фільму «День, коли я зустрів Спайдермена». Над ним разом працюватимуть Об'єднання Українських Продюсерів (ОУП) та відеопродакшн AMO Pictures, що належить IT-компанії AMO. Сюжет фільму розповість про дівчину-волонтера в Бучі, а реальні елементи у ньому поєднані з фантастикою.
Студія Mamas Production розпочала зйомки художнього фільму «День, коли я зустрів Спайдермена». Над ним разом працюватимуть Об'єднання Українських Продюсерів (ОУП) та відеопродакшн AMO Pictures, що належить IT-компанії AMO. Сюжет фільму розповість про дівчину-волонтера в Бучі, а реальні елементи у ньому поєднані з фантастикою.
Автор ідеї та один із продюсерів фільму Антон Скрипець порівнює свою роботу з фільмами про супергероїв із коміксів. «Хтось знає історію школяра Пітера Паркера, який став Спайдерменом. Хтось чув про мільярдера Брюса Вейна, який одяг костюм Бетмена. Ми розповімо історію волонтера Каті, яка відчула у собі суперсилу».
Повномасштабне вторгнення росії в Україну фактично зупинило українське кіновиробництво. «День, коли я зустрів Спайдермена» стане першим фільмом, зйомки якого стартували вже після вторгнення. Проводяться вони у Львові, Києві та деяких інших містах України.
Знімальна група
Для ОУП ігрове кіно такого плану стало справжнім викликом, про що розповіла співзасновник організації та Mamas Production Алла Липовецька.
«Коли Антон прийшов із цією жорсткою, але водночас дуже ліричною історією, мені здалося божевіллям розпочати зйомки художнього фільму. Але з кожним днем обговорення незвичайного формату фільму, з кожним днем написання сценарію впевненості ставало дедалі більше. А коли проектом зацікавилися наші партнери з AMO Pictures, стало зрозуміло, що проект вже на етапі сценарію не залишає байдужим».
Процес зйомок
Відеопродакшн AMO Pictures дуже зацікавлений у підтримці українського кіно, як заявив операційний директор Анатолій Дудинський. «Фільм має дуже нестандартний формат і, до всього іншого, це перший художній фільм про широкомасштабну війну 2022 року. А ми, як компанія креативного сектору, віримо, що наша нація має висловлювати свої проблеми не лише через документальну призму, а й через переживання та емоції, які дає змогу випробувати інструментарій художнього кіно».
У команді обіцяють, що нічого подібного щодо художніх фільмів в Україні ще не робили. Автори прагнуть до незвичайних рішень, щоб виділитися навіть на світовому рівні. Але обійдеться без зайвої комплексності, про що розповіла режисерка фільму Єва Стрельникова: «Ще на етапі сценарію разом із Антоном ми багато обговорювали нюанси формату, в якому вирішили розповісти нашу історію. Нам хотілося, щоб фільм відгукнувся кожному, тому говоритимемо з глядачем зрозумілою йому мовою. Артхаусні прийоми виразності відкинули подалі!».
Єва Стрельникова
У фільмі з’являться Єлизавета Зайцева, Олександр Рудинський, Олеся Жураковська, Катерина Кістень та інші актори. Прем'єра фільму «День, коли я зустрів Спайдермена» запланована на осінь 2022 року. Фільм з’явиться у кінотеатрах, на стрімінгових платформах, фестивалях та телеканалах.
AMO — міжнародна IT-компанія, яка також має свої медіа AMO Publishing та відеопродакшн AMO Pictures. Сумарно їх роботи дивляться 750 мільйонів людей по всьому світу, а формати варіюються від коротких анімаційних роликів до повномасштабних фільмів.
Війна зовсім поруч: 10 пунктів, наявність яких обов'язково потрібно передбачити, щоб вижити. Детальна інструкція для айтішників і не тільки
Війна в Україні триває. Сьогоднішній ранок нагадав події 24 лютого. Проте, оскільки уважність українців наразі приспана, dev.ua вирішив нагадати, що треба мати із собою на випадок непередбачуваної ситуації, куди йти та які дії вчиняти, щоб мати більше шансів не постраждати.
Ще 23 лютого ми поговорили з айтішниками, які раніше були військовими, з інструкторами курсів виживання та прислухалися до порад чиновників. Отже, що ж має бути в «тривожній валізці» та взагалі вдома про всяк випадок.
Айтішник створив сайт про мертвих орків. Подивитися на жесть заходять люди з усього світу, а росіяни впізнають родичів
Богдан Пантюшенко — фронт-енд девелопер в Astound Commerce та автор волонтерського проєкту russoldat.info. Спочатку це був сайт про полонених та мертвих росіян, призначений для перегляду живими росіянами. А зараз це онлайн-колекція воєнних злочинців, мародерів та вбивць, які показують обличчя «руського міра» всьому світу.
Як створювався сайт, який контент особливо популярний та чи витримують нерви стільки жесті — в розповіді автора проєкту.
Хочете повідомити важливу новину? Пишіть у Telegram-бот
Головні події та корисні посилання в нашому Telegram-каналі