🚀💳 Trustee Plus - більше ніж криптогаманець з європейською платіжною карткою. Спробуй 👉
Микита КазимировРобота
22 червня 2022, 17:49
2022-06-22
В Україні запустили платформу «Ментори в тилу», яка дозволить отримати консультації від фахівців зі світових компаній
В Україні почала працювати платформа «Ментори в тилу» . Її основне завдання — забезпечити людей менторською підтримкою від професіоналів зі світових компаній. Усі гроші, отримані за менторські сесії, підуть на допомогу ЗСУ.
В Україні почала працювати платформа «Ментори в тилу» . Її основне завдання — забезпечити людей менторською підтримкою від професіоналів зі світових компаній. Усі гроші, отримані за менторські сесії, підуть на допомогу ЗСУ.
Зараз на сайті «Ментори в тилу» доступні понад сотні пропозицій. Всі вони поділені на шість категорій: «HR/Рекрутинг», «Маркетинг/PR/Реклама», «Менеджмент», «IT-розробка», «Дизайн/Графіка», «СЕО/Стартапи». Серед експертів присутні професіонали з Amazon, Epam, МОЗGI Group та багатьох інших відомих компаній.
Дизайн платформи «Ментори в тилу»
Вартість кожної сесії ментор визначає сам. Наразі вона в середньому складає 100 доларів. Але також є і безкоштовні сесії.
Усі отримані гроші підуть на допомогу ЗСУ. Користувач сам обирає під час оплати, до якого саме фонду відправлять гроші. На момент написання новини доступні фонди Валерія Залужного, Сергія Притули, «KOLO» та «Повернись живим», але також можна переказати гроші й до свого фонду на вибір.
Також будь-яка людина сама може спробувати себе у ролі ментора. Для цього потрібно відповідати деяким умовам:
активна проукраїнська позиція;
допомога Україні та ЗСУ раніше;
бажання ділитися досвідом;
наявність публікацій чи виступів, щоб продемонструвати свої вміння:
наявність комерційного досвіду роботи (тільки фріланс не підійде);
більше ніж 5 років досвіду роботи.
Автор ідеї Артур Федоренко працював над реалізацією з початку 2022 року, як розповів виданню DOU. Проєкт став розвитком принципів «Роботи в тилу» та «Виробників у тилу».
Війна зовсім поруч: 10 пунктів, наявність яких обов'язково потрібно передбачити, щоб вижити. Детальна інструкція для айтішників і не тільки
Війна в Україні триває. Сьогоднішній ранок нагадав події 24 лютого. Проте, оскільки уважність українців наразі приспана, dev.ua вирішив нагадати, що треба мати із собою на випадок непередбачуваної ситуації, куди йти та які дії вчиняти, щоб мати більше шансів не постраждати.
Ще 23 лютого ми поговорили з айтішниками, які раніше були військовими, з інструкторами курсів виживання та прислухалися до порад чиновників. Отже, що ж має бути в «тривожній валізці» та взагалі вдома про всяк випадок.