😍 Спробуй Новий Trustee Plus на дотик - твій криптогаманець і платіжна картка тут 👉
Стас ЮрасовСтартап
14 вересня 2021, 17:29
2021-09-14
Grammarly відкрила доступ до API та презентувала платформу для розробників
Український єдиноріг — компанія Grammarly, яка розробляє сервіс на основі штучного інтелекту для допомоги у написанні текстів англійською мовою, повідомила про запуск платформи Grammarly for Developers (beta).
Український єдиноріг — компанія Grammarly, яка розробляє сервіс на основі штучного інтелекту для допомоги у написанні текстів англійською мовою, повідомила про запуск платформи Grammarly for Developers (beta).
Відтепер за допомогою Grammarly Text Editor SDK (SDK — software development kit, набір засобів розробки та документації) розробники зможуть отримати доступ до API Grammarly за попередньою заявкою. А це дозволить їм:
Швидко та просто інтегрувати поради щодо покращення текстів англійською до свого продукту. Text Editor SDK сумісний з будь-яким вебдодатком, який працює в браузері, та з десктопними додатками на основі Chromium. Він підтримує обмін даними між текстовим полем додатка та хмарними сервісами Grammarly і керує усіма компонентами інтерфейсу, серед яких: рендеринг підкреслень та карток із порадами, трансформація тексту, активація персональних словників тощо.
Пропонувати користувачам рекомендації від Grammarly безпосередньо у текстових полях свого додатка. Рекомендації щодо покращення текстів у реальному часі все більше стають стандартними очікуваннями користувачів будь-якого додатка. Text Editor SDK працює на базі сервісу Grammarly і допомагає покращити чотири аспекти текстів: правильність (граматика, орфографія, пунктуація та інші механіки письма), чіткість (стислість та зрозумілість), захопливість (словниковий запас та його розмаїття) і тон (формальність, ввічливість, упевненість).
Бути впевненим у провідних практиках захисту користувацьких даних.
Зараз Grammarly допомагає створювати тексти англійською мовою на сайтах і в додатках (зокрема Google Документи, Microsoft Word, мобільні клавіатури для iOS і Android тощо), загальна кількість яких понад 500 тисяч. Лише за 2020 рік Grammarly надала користувачам з усього світу 1,2 трильйона рекомендацій щодо покращення текстів.
Відкриття доступу до API Grammarly дасть компанії змогу підтримувати ще більше клієнтів саме там, де відбувається їхнє спілкування англійською мовою, а також створювати додаткову цінність для інших сервісів та додатків.
Подати заявку на отримання доступу до Grammarly Text Editor SDK у beta можна на сторінці платформи Grammarly for Developers.
Підключай Megogo зі знижками за акційними тарифами.
Цей короткий термін на слуху у всіх, хто стикався з розробкою. Але далеко не всі розуміють, що саме він означає та навіщо потрібний. Розробник Петро Газаров розповів про API простими словами у своєму блозі.
Штучний інтелект написав першу промову для голови Мінцифри Федорова. Це зробив стартап випускника КПІ Postello. Як він працює?
Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров розповів, що сьогодні вперше штучний інтелект написав йому промову. Для цього урядовець скористався сервісом Postello, розробленим випускником КПІ Олександром Волошиним.
Федоров дав сервісу ключові слова, а нейросеть розвинула думку і буквально за кілька хвилин видала готовий текст.
Нині сервіс працює англійською, але міністр вже переклав текст українською, і сьогодні на пітчингу, присвяченому другій річниці роботи Українського фонду стартапів, міністр цю промову озвучить.
dev.ua розповідав історію Postello. Нижче — текст від 26 жовтня.
Хочете повідомити важливу новину? Пишіть у Telegram-бот
Головні події та корисні посилання в нашому Telegram-каналі