💳 Trustee Plus — твоя персональна картка європейського банку: 3 хвилини і 10 євро 👉
Ігор Вишневський Стартап
26 вересня 2024, 16:31
2024-09-26
UPD. Grammarly призначив нових топменеджерів. За що вони відповідатимуть у керівництві одного з найвідоміших українських стартапів
Один із найвідоміших і найдорожчих ІТ-стартапів з українським корінням Grammarly Inc. призначив двох нових директорів — Марка Шаафа і Навама Веліхінду — які займатимуться, відповідно, технічним і фінансовим напрямами.
Як повідомляє Bloomberg, новий технічний директор Grammarly Марк Шааф раніше працював на аналогічній посаді в американській компанії Instacart, яка є сервісом доставки.
Своєю чергою новий фінансовий директор Grammarly Навам Веліхінда перейшов на цю посаду з HashiCorp Inc, американської компанії програмного забезпечення з безплатною бізнес-моделлю.
Як зазначають у Grammarly, обидва нові представники топменеджменту допомогли своїм попереднім компаніям пройти процес IPO.
Ці кадрові перестановки в керівництві одного з перших українських єдинорогів відбулися після призначення на посаду CEO Рахула Роя-Чоудхурі.
Нагадаємо, що у 2021 році українська компанія Grammarly мала отримати $200 млн від Baillie Gifford, Gerenal Catalyst та інших фондів під управлінням BlackRock. Тоді оцінка компанії зросла в шість разів і становила $13 млрд.
Так, засновники Grammarly стали багатшими за тополігарха Ріната Ахметова.
Grammarly є сервісом для підвищення якості письмового спілкування англійською мовою з великим набором функцій.
UPD. Співзасновник Grammarly Дмитро Лідер пішов з операційного управління компанією.
Про це «Forbes Україна» повідомили в пресслужбі. Він вирішив зосередитися на особистих проєктах після тривалої відпустки. У компанії Лідер відповідав за мовні технології.
В Grammarly уточнили, що співзасновники Олексій Шевченко та Максим Литвин «залишаються ключовими членами операційної команди».
Вас також кусають комарі? Розповідаємо про пристрій від українських стартаперів, який може цьому зарадити
Як зауважив нещодавно один військовий, якой побажав залишитись невідомим, орки, може, й не поцілять, а комарі точно зʼїдять. І від них потерпають зараз багато українців.
Позбавитись від комарів назавжди ефективно й екологічно допоможе гаджет Mosqitter. Цей стартап заснували дві українки — Анастасія Романова та Ольга Дьячук.
Ми вирішили нагадати, що може Mosqitter, про принципи його роботи та особливості, на злобу дня.
(текст від 21 жовтня 2021 року)
Кнопка здоров'я. Українці розробили систему, яка рятує пацієнтів стаціонару від смерті. Вони - переможці IT Arena Lviv 2022
Медичний психолог, який переїхав в Україну з Москви в 2014 році, Іван Осадчий, придумав систему, яка допомагає медсестрі і пацієнтові не втратити один одного в стаціонарі. Його стартап knopka вже працює в декількох лікарнях понад три роки не лише в Україні, а й у Польщі.
Повторюємо історію стартапу-переможця IT Arena Lviv 2022. Текст від 28 вересня 2022 року.