🚀 Trustee Plus - картка європейського банку і криптогаманець. Встанови додаток 👉
Олександр КузьменкоГроші
11 грудня 2024, 17:00
2024-12-11
Гетманцев нагадав інтернет-продавцям про перевірки й розповів, що вже нараховано 100 млн грн штрафів
Голова фінансового комітету Верховної ради Данило Гетманцев попередив інтернет-продавців, які продають товари без реєстрації та чеків, що Державна податкова служба провела вже тисячі контрольних закупок і нарахувала 47,3 млн грн штрафів лише за листопад.
«Звертаю окрему увагу на тих, хто, незважаючи на очевидну небезпеку, продовжує реалізовувати товари в мережі інтернет без реєстрації або уникаючи видачі чеку, на те, що протягом 2024 року здійснено 7221 контрольну закупівлю через інтернет», — написав Гетманцев у Telegram.
Він додав, що ДПС донараховувала штрафів на суму 106,6 млн грн, з них 47,3 млн грн — у листопаді.
Минулого року податкова служба попереджала, що для провадження господарської діяльності державна реєстрація субʼєкта господарювання — обовʼязкова. У ДПС попередили, що звертають увагу на ведення продажів і в соціальних мережах.
Податківці відзначили, що соціальні мережі Facebook, Instagram та інші інтернет майданчики стали «бізнес-платформами з потужними маркетинговими інструментами», якими українці користуються для дистанційного продажу товарів або надання послуг. У податковій нагадали, що за порушення передбачений штраф 85 000 гривень з конфіскацією виготовленої продукції.
Раніше Данило Гетманцев розповів, що платники так званого «податку на Google» задекларували понад 3,1 млрд грн податкових зобов’язань у третьому кварталі нинішнього року, що на 7% більше, ніж у попередньому кварталі.
«Моя фінансова мета — накопичити $1 000 000, щоб мати пасивний дохід і жити на нього». Як айтішники витрачають гроші та в що інвестують
Зарплата айтішників в Україні — одна з найвищих. І ІТ-галузь під час війни — єдина галузь, яка зростає, попри війну. А айтішники — серед тих, хто найактивніше підтримують армію. Середній місячний донат айтішника становить 10% від зарплати, або $270. dev.ua вирішив розпитати айтішників, куди вони витрачають гроші й у що інвестують під час війни.