💳 Trustee Plus — твоя персональна картка європейського банку: 3 хвилини і 10 євро 👉
Олександр КузьменкоСтартап
24 вересня 2024, 17:04
2024-09-24
Стало відомо, які стартапи представлять Україну на цьогорічному TechCrunch Disrupt
У Міністерстві цифрової трансформації України повідомили про результати відбору 12 українських техкомпаній, які поїдуть на відому конференцію TechCrunch Disrupt 2024 в Сан-Франциско.
Цьогоріч TechCrunch Disrupt пройде з 28 до 30 жовтня. Конференцію щорічно її відвідує приблизно 10 000 учасників, серед яких є світові технологічні лідери, засновники стартапів та інвестори.
Організатори відібрали 12 компаній, які покажуть презентують свої продукти у складі національної делегації.
Хто поїде від України на TechCrunch Disrupt 2024
Haiqu. Deeptech-стартап, який створює софт для квантових комп’ютерів. На початку 2023 року його заснували Микола Максименко, колишній віцепрезидент з R&D української IT-компанії SoftServe, та Річард Гіван, який раніше працював у Mitsubishi Electric. У квітні він став одним з 11 найперспективніших квантових стартапів Європи на думку венчурних інвесторів.
Clearly. ШІ-платформа для покращення психічного здоров’я, що ефективно з'єднує психотерапевтів з клієнтами. В червні вона отримала грант на $100 тисяч від Google.
xTiles. Диджитал-блокнот, який містить вебплатформу та застосунок, українська альтернатива Notion. Це багатоярусний «діджитал-блокнот», який складається з вебплатформи та застосунку. Фаундер проєкту — Максим Кучур, власник аутсорсингової компанії та стартапер з 7-річним стажем. xTiles був одним з учасників тогорічної IT Arena у Львові.
Stack Booster. Рішення, що автоматизує та оптимізує керування хмарними інфраструктурами.
effie. ШІ-платформа для управління стратегіями продажу й маркетингу в магазинах.
Esper Bionics. Стартап створює біонічні протези з використанням ШІ. У червні цього року стало відомо, що компанія, яка створює біопротези, зокрема, і для українських воїнів, закрила черговий раунд інвестицій на $5 млн і планує розширення виробництва.
Promova. Персоналізована платформа для вивчення іноземних мов. Минулого року українські користувачі отримали безплатний Premium-доступ до Promova, платформи для вивчення мов, зокрема англійської всіх рівнів — від початкового до високого. Платформа стала частиною національної програми Future Perfect.
LetsData. ШІ-рішення прогнозує комунікаційні ризики й можливості та допомагає організаціям протистояти інформаційним загрозам. Стартап запустили в червні 2022 року Андрій Кусий і Ксенія Ілюк. Основний продукт LetsData — «радар», що моніторить ЗМІ й соцмережі, знаходить інформаційні кампанії, оцінює рівень загрози й надсилає попередження клієнтам.
Wantent. ШІ-платформа аналізує реакцію аудиторії на відеоконтент та вимірює залученість глядачів під час перегляду. Взимку 2024 року dev.ua поговорив з CEO стартапу Олексієм Шалденком, про те, на якому етапі зараз стартап, який став одним з тих, хто отримав фінансування від Google, українських янголів і фондів, а скоро планує стати «єдинорогом».
Mantis Analytics. ШІ-платформа, яка у режимі реального часу обробляє тисячі повідомлень та гігабайти даних зі ЗМІ, соцмереж, інформаційних платформ і компонує це на інтерактивній мапі. Нещодавно стало відомо, що стартап отримає $240 000 інвестицій від фонду співзасновників Uklon «Незламні».
Deus Robotics. ШІ-платформа об'єднує логістичних роботів у єдину систему, оптимізуючи роботу складу. Вона вже автоматизує потужності «Нової пошти» і готується вийти з пілотним проєктом у Великій Британії. За словами засновника Павла Пікуліна, назва стартапу натхненна серією кіберпанкових ігор Deus Ex.
Вас також кусають комарі? Розповідаємо про пристрій від українських стартаперів, який може цьому зарадити
Як зауважив нещодавно один військовий, якой побажав залишитись невідомим, орки, може, й не поцілять, а комарі точно зʼїдять. І від них потерпають зараз багато українців.
Позбавитись від комарів назавжди ефективно й екологічно допоможе гаджет Mosqitter. Цей стартап заснували дві українки — Анастасія Романова та Ольга Дьячук.
Ми вирішили нагадати, що може Mosqitter, про принципи його роботи та особливості, на злобу дня.
(текст від 21 жовтня 2021 року)