Безлім вакансій для пошуку intern та junior! Заходьте на jobs.dev.ua і розміщуйте вакансії! 🧑💻
Марія БровінськаРобота
1 червня 2022, 13:02
2022-06-01
IT-спільнота просить Мінекономіки сприяти українським айтішникам за кордоном залишитися в податковій юрисдикції України по закінченні 180 безвізових днів у ЄС
IT-спільнота просить Мінекономіки сприяти українським айтішникам, що опинилися в ЕС через війну, не переходити в податкову юрисдикцію інших країн по закінченні 180 безвізових днів в ЄС.
IT-спільнота просить Мінекономіки сприяти українським айтішникам, що опинилися в ЕС через війну, не переходити в податкову юрисдикцію інших країн по закінченні 180 безвізових днів в ЄС.
Про це розповів під час медіаклубу SVP of Strategy and Technology у GlobalLogic Андрій Яворський.
За його словами, заступницю міністра економіки Юлію Свириденко попросили написати в податкові органи країн ЄС відповідного листа з проханням про те, щоб українським біженцям від війни дозволили перебувати в Європі більше стандартно встановленого строку.
«Айтішники, які вимушено опинилися за кордоном і орендують там житло, купують продукти і так здійснюють позитивний економічний вплив у цих країнах. І вони як правилоне просять грошової допомоги, а продовжують свою роботу. Я сподіваюсь, таку інііативу, аби айтішники могли платити податки в Україні і після 180 днів перебування в ЄС, тим самим її підтримуючи, уряд підтримає», — сказав він.
Водночас Яворський розповів, що є й айтішники, які вже стали податковими резидентами інших країн, оскільки строк їхнього перебування там перевищив дозволену межу. Зокрема, мова про співробітників, що співпрацюють з GlobalLogic по ФОП-моделі. «Ми активно працюємо з юристами, аби вони пояснили, я кнасправді така співпраця має виглядати, адже ФОП сприймається як приватний бізнес», — сказав Яворський.
Він також зазначив, що країни Європи не були до такої ситуації готовими, тому цю проблему потрібно вирішувати комплекстно.
В той же час GlobalLogic пропонує всім українцям, що опинилися за кордоном, працевлаштування в іноземних офісах компанії.
Німеччина передасть Україні 14 наземних безпілотників THeMIS. Що це за машини та як вони працюють
Німеччина передасть Україні 14 наземних безпілотників THeMIS. Імовірно, 7 таких транспортних засобів прибудуть до України до кінця цього року, вони призначені для евакуації поранених. Інші очікуються у 2023 році — їх будуть використовувати для очищення доріг. Нагадуємо, що це за зброя і що вона вміє.
Атлас зброї: Німеччина передає захисникам чергові MARS II. Які ще РСЗВ отримала Україна від західних партнерів та як вони працюють
Федеральне міністерство оборони Німеччини повідомило у Twitter, що у найближчі кілька тижнів Україні будуть передані чергові системи залпового вогню MARS II.
Раніше ми розповідали про те, які РСЗВ партнери надіслали на допомогу українським воїнам. Нагадуємо про це знову.
(Текст від 26 липня)
На український ударний дрон PUNISHER зібрали понад 1,3 млн грн. Що може гроза командних центрів ворога
Дмитро Томчук повідомив, що найлегші та найменші ударні дрони PUNISHER, які не мають аналогів у світі, тепер коштують $70 000. Виробник додав у комплекс ще одного безпілотника, і тепер їх там два. Дмитро пише, що Юлія Черешня та Павло Харузов зібрали на комплекс більше 1,3 млн грн.
Раніше він розповів журналісту dev.ua, що вміють ці «пташки», та чому саме вони можуть переламати хід війни на користь України.
(текст від 1 червня 2022 року)
США в черговому пакеті допомоги надасть Україні дрони Switchblade 600. Подробиці про ці та інші «пташки», якими користуються українські захисники
Серед списку допомоги, яку пропонує Пентагон, є дрони-камікадзе Switchblade 600, які офіційний Київ просив передати раніше.
Контракт на дослідження та розробку для 10 дронів SwitchBlade 600 виробника Aerovironment, очікується протягом наступних 30 днів, заявила прес-секретар Пентагона Джессіка Максвелл в електронному листі до News Defense.
Ми зібрали список дронів, які використовують українці проти ворога, в тому числі і подробиці про Switchblade 600.
(текст від 17 травня 2022)