Раунд відбувся за сприяння Світового банку, передає Forbes. Стартап залучив перші $500 000 від казахського венчурного фонду White Hill Capital із $50 млн інвестицій.
CEO та співзасновник JobCannon Пітер Коломієць не розголошує точну оцінку компанії, але стверджує, що вона в межах $5–10 млн.
«Наш інвестор допомагає нам вийти на глобальний ринок корпоративного рекрутингу, який уже давно потребує значного переформатування процесу та вдосконалення», — прокоментував Коломієць.
JobCannon — це рекрутинговий стартап на основі штучного інтелекту, який підбирає кандидатів та роботодавців на основі навичок та здібностей кандидатів. Він був заснований у 2022 році й розпочав свій розвиток з придбання відомої рекрутингової агенції в Ізраїлі — Digital Hunters. Це дозволило стартапу інтегрувати свій продукт SaaS з успішним досвідом рекрутингової агенції.
«JobCannon змінює правила гри у світі працевлаштування. Ми використали можливості штучного інтелекту, щоб спростити пошук роботи та залучення талантів. Наша місія — з'єднати шукачів роботи з ролями їхньої мрії та допомогти роботодавцям знайти ідеальних кандидатів з неперевершеною ефективністю», — йдеться в описі сервісу.
На сайті JobCannon вказано, що наразі на ньому розміщено 3543 вакансії, а 358 кандидатів знайшли роботу у 2023 році. Стартап має 500 бізнес-клієнтів та близько 60 000 користувачів.
«Алгоритми найму, до яких всі звикли, вже не працюють, як для компаній, так і для людей», — стверджує маркетинг-директор та співзасновник JobCannon Андрій Чередніченко.
«Пастка початківця». 5 найпоширеніших помилок джунів на співбесідах та як їх уникнути
Напевно, кожен хоч раз у своєму житті переживав ситуацію, коли після співбесіди замість запрошення на роботу приходила відмова. «Як же так? Це несправедливо!», — чимало з нас корили долю і не розуміли, що пішло не так. Катерина Нікітіна, SoftServe IT Academy Recruiter, розповіла про п’ять найпопулярніших помилок кандидатів-початківців на співбесідах.
Два місяці пошуків, 80 відгуків, 12 співбесід і два офери. Як айтішник з Козятина із сертифікатом Google та двома пет-проєктами роботу шукав
Айтішник-початківець Максим Наталчук поділився в LinkedIn власним досвідом пошуку роботи. Хлопець, згідно профілю, працює National Information Management Officer (Data Analyst) в компанії iMMAP. Але омріяному оферу передував непростий шлях. З дозволу автора dev.ua публікує історію Максима про пошук роботи в IT.