Промо на dev.uaСтартап
19 липня 2024, 14:00
2024-07-19
Українські розробники створили платформу новітнього процесингового центру для обробки банківських платежів. Як працює Tietoevry Banking від amofintech
Повномасштабна війна поклала край використання російського програмного забезпечення. Так, багато українських компаній зіткнулися з необхідністю ревізії своїх бізнес процесів. Використання російського ПО, що було поширене серед українських підприємств, стало неприпустимим. По суті, ПО, які є «мозком» бізнесу, зберігають критично важливу інформацію про клієнтів та фінансові показники. Тому їх заміна вимагає не лише знання ринку, а й оперативності у впровадженні нових рішень.
Попри те, що повномасштабна війна триває більше двох років — ми досі не можемо говорити, що від ворожого ПО відмовились всі. Наглядним виглядає дослідження, проведене компанією «Хорошоп» в 2023 році. Так до прикладу статистичні дані демонструють, що навіть попри зростаючу обізнаність і перехід на альтернативне ПО, близько 5% українських компаній все ще використовують російські системи CRM. Customer Relationship Management (CRM) — це інструмент для комунікацій у бізнесі, організації та оптимізації бізнес процесів. Сьогодні великий бізнес не може вести повноцінну діяльність без таких програм, проте вони є лише частиною, яка наглядно відображає стан справ загального ринку ПО для бізнесу.
Не тільки CRM
Іншою, менш об’ємною проте не менш важливою частиною цього ринку є процесингове програмне забезпечення для фінансових установ. Процесинг — це життєво важливе ПО, що забезпечує обробку платежів з банківських карток.
Без нього сучасна платіжна система не може існувати. Окрім фактичної обробки платежів такі системи містять велику кількість особистих даних фізичних та юридичних осіб. Що робить їх клондайком для ворога в умовах війни.
Вирішення проблеми
Рівно як і український бізнес загалом, українські банки досі активно продовжують шукати альтернативи. Хоч і повільно, але впевнено переходячи на вітчизняне ПО або західні аналоги. Водночас цей процес став каталізатором і для українських IT компанії, відчувши попит, розпочали розробку вітчизняних продуктів. Більше того, компанії почали гуртуватися та розробляти програмне забезпечення в партнерстві з провідними європейськими постачальниками аналогічного ПО. Одним із яскравих прикладів такої інновації є партнерство між українською фінтех компанією Amofintech та Tietoevry Banking, яке привело до появи новітнього банківського процесингового ПО.
Використовуючи програмне ядро від Tietoevry Banking компанія Amofintech створила платформу новітнього процесингового центру. Ключовим аспектом цього рішення є його вражаюча стабільність. Розроблена з урахуванням найсуворіших вимог до надійності, ця платформа забезпечує безперервну роботу, мінімізуючи ризики втрати даних або перебоїв у сервісі. Завдяки цьому, банки-клієнти компанії користуються доступністю обробки транзакцій, що зводить до мінімуму час простою та забезпечує стійкий потік операцій.
Не менш важливою є гнучкість системи управління правилами для фрод-моніторингу, яка надає банкам можливість тонко налаштувати параметри безпеки згідно з власними вимогами та потребами. Це дозволяє оптимізувати процес авторизації транзакцій, покращуючи досвід користувачів і одночасно збільшуючи доходи банків за рахунок зниження відсотка непідтверджених операцій. У підсумку, Amofintech пропонує не просто програмне забезпечення, а комплексне рішення, яке сприяє фінансовому зростанню та забезпечує оперативну перевагу на ринку.
«Процесинговий центр — це складний механізм взаємодії, який повинен виконувати безліч завдань і відповідати найвищим стандартам безпеки. В умовах, коли російська агресія ставить під загрозу нашу незалежність та безпеку, використання програмного забезпечення країни окупанта є абсолютно неприпустимим. Саме тому Amifintech використовує інженерно-технічні рішення від світового бренду Tietoevry Banking, які здобули визнання завдяки своїй успішній роботі на цьому ринку більш ніж 20 років.
Ми взяли на себе досвід найкращих, щоб наші клієнти безперебійно отримували емісію та авторизацію платіжних карток міжнародних систем. Підтримку 3D Secure аутентифікації версії 2 (Visa і Mastercard). Кліринг фінансових і нефінансових транзакцій. Маршрутизацію повідомлень в режимі реального часу. А також — були абсолютно певні у безпеці збереження даних. В умовах війни це питання набуває особливої ваги, і ми робимо все можливе, щоб захистити дані наших клієнтів від будь-яких загроз» — додав Co-Founder Amofintech, Євген Шуліка.
Підсумок
Завдяки цій ініціативі вдалося досягнути не тільки автономії в області процесинга платежів, але й забезпечити високий рівень стійкості і захисту від зовнішніх загроз. Такі кроки відкривають нові можливості для розвитку технологічного співтоваристві та сприяють прогресу та інноваціям. Врешті решт, все це веде до зміцнення економічного потенціалу України.
Вас також кусають комарі? Розповідаємо про пристрій від українських стартаперів, який може цьому зарадити
Як зауважив нещодавно один військовий, якой побажав залишитись невідомим, орки, може, й не поцілять, а комарі точно зʼїдять. І від них потерпають зараз багато українців.
Позбавитись від комарів назавжди ефективно й екологічно допоможе гаджет Mosqitter. Цей стартап заснували дві українки — Анастасія Романова та Ольга Дьячук.
Ми вирішили нагадати, що може Mosqitter, про принципи його роботи та особливості, на злобу дня.
(текст від 21 жовтня 2021 року)
Кнопка здоров'я. Українці розробили систему, яка рятує пацієнтів стаціонару від смерті. Вони - переможці IT Arena Lviv 2022
Медичний психолог, який переїхав в Україну з Москви в 2014 році, Іван Осадчий, придумав систему, яка допомагає медсестрі і пацієнтові не втратити один одного в стаціонарі. Його стартап knopka вже працює в декількох лікарнях понад три роки не лише в Україні, а й у Польщі.
Повторюємо історію стартапу-переможця IT Arena Lviv 2022. Текст від 28 вересня 2022 року.