Дістали русняві шахеди й ракети? Підсилюймо ППО — донать на SkyLock 👉
Олександр КузьменкоГроші
9 серпня 2023, 15:01
2023-08-09
Художниця заробила мільйони доларів на фільтрах для Snapchat та Tiktok. Вона придбала свій будинок мрії у 34 роки
Сірен Квіамко (Cyrene Quiamco) — більш відома як CyreneQ — заробляє чималі гроші на користувачах соцмереж, які одержимі різними масками, лінзами та фільтрами. У свої 34 роки вона вже стала мільйонеркою і змогла купити будинок мрії для всієї сім'ї.
Сірен Квіамко (Cyrene Quiamco) — більш відома як CyreneQ — заробляє чималі гроші на користувачах соцмереж, які одержимі різними масками, лінзами та фільтрами. У свої 34 роки вона вже стала мільйонеркою і змогла купити будинок мрії для всієї сім'ї.
Цифрова художниця філіппінського походження почала створювати кумедні фільтри для соціальних мереж шість років тому з цікавості. Про це пише видання New York Post.
Коли вона починала, то не мала жодного досвіду кодування і лише грубі навички з анімації.
«Після кількох годин перегляду відеоуроків я створила свою першу лінзу. Вона отримала понад 150 000 переглядів менш ніж за 24 години. Це була стрибаюча голова — вона виглядала просто, але люди думали, що це смішно», — згадує Квіамко
Її кар'єра зробила поворот, коли вона створила веб-сайт для нового додатку, де користувачі могли надсилати фотографії, які зникали за 10 секунд — Snapchat.
За словами Сірен, тоді існувала спільнота художників, які малювали на зникаючих фотографіях. Їх роботи були настільки дивовижними, що їй стало шкода, що вони зникають.
Робоче місце Сірен. Фото: Caters News Agency
Тому вона створила веб-сайт, який архівував і демонстрував ці роботи. Завдяки участі в цій мистецькій спільноті Snapchat вона зібрала аудиторію і змогла побудувати кар'єру.
Вже за три роки роботи у цій сфері, у 2020 році, вона змогла придбати «будинок своєї мрії в районі своєї мрії» в Літл-Рок, штат Арканзас. Зараз художниця заробляє від $20 000 до $30 000 за лінзу в Snapchat чи фільтр для TikTok. Вперше вона подолала позначку в $1 млн доларів 2022 році.
Їй знадобилися роки самовідданої праці, щоб досягти того фінансового комфорту, в якому вона зараз перебуває.
«Я працюю з ранку до ночі, що іноді означає 18-годинний робочий день. Зараз у мене достатньо заощаджень, щоб оплачувати рахунки на десятиліття вперед без необхідності працювати, але я люблю це робити. Це викликає певну залежність», — зізнається Сірен Квіамко
Будинок художниці. Фото: Caters News Agency
З 2017 року її лінзи в Snapchat зібрали понад 1,5 мільйона переглядів, а фільтри в TikTok були використані понад 17 000 разів. Найбільше завірусилася її серія селфі зі знаменитостями, де вона робила звичайне селфі, а потім домальовувала зірку поруч із собою.
«Пастка початківця». 5 найпоширеніших помилок джунів на співбесідах та як їх уникнути
Напевно, кожен хоч раз у своєму житті переживав ситуацію, коли після співбесіди замість запрошення на роботу приходила відмова. «Як же так? Це несправедливо!», — чимало з нас корили долю і не розуміли, що пішло не так. Катерина Нікітіна, SoftServe IT Academy Recruiter, розповіла про п’ять найпопулярніших помилок кандидатів-початківців на співбесідах.
Два місяці пошуків, 80 відгуків, 12 співбесід і два офери. Як айтішник з Козятина із сертифікатом Google та двома пет-проєктами роботу шукав
Айтішник-початківець Максим Наталчук поділився в LinkedIn власним досвідом пошуку роботи. Хлопець, згідно профілю, працює National Information Management Officer (Data Analyst) в компанії iMMAP. Але омріяному оферу передував непростий шлях. З дозволу автора dev.ua публікує історію Максима про пошук роботи в IT.