Безлім вакансій для пошуку intern та junior! Заходьте на jobs.dev.ua і розміщуйте вакансії! 🧑💻
Марія БровінськаУвійти в ІТ
4 червня 2022, 11:00
2022-06-04
Увійти в IT без підготовки реально. Ось курси, які допоможуть вам це зробити
Бажаючих увійти в ІТ з кожним днем все більше. Звичайних робітників, офісних працівників, співробітників сфери торгівлі приваблює не лише висока зарплата, а й можливість працювати віддалено, айтішні плюшки, міжнародна спільнота. Але де вчитися майстерності айтішника? dev.ua зібрав підбірку курсів для початківців айтішників.
Бажаючих увійти в ІТ з кожним днем все більше. Звичайних робітників, офісних працівників, співробітників сфери торгівлі приваблює не лише висока зарплата, а й можливість працювати віддалено, айтішні плюшки, міжнародна спільнота. Але де вчитися майстерності айтішника? dev.ua зібрав підбірку курсів для початківців айтішників.
Java — мова, яка багато років не залишає всілякі ТОПи популярних мов програмування. З його допомогою створюються різні програмні рішення: від комп’ютерних ігор та мобільних програм під Android до ПЗ для банківських систем та хмарних сховищ даних.
Надійність, потужність, ефективність та мультиплатформенність — головні візитні картки Java. Якщо хочете працювати з класичним інструментом, якому під силу будь-яке завдання — Java для вас. Програма включає обов’язкові та додаткові курси, безкоштовні вебінари.
Вартість — $ 104,99
Знижка 15% за промокодом ECLDEC1 до 25 червня на всі курси.
Це фундаментальні технології, без знання яких не обійтися будь-якому верстальнику та веброзробнику. За допомогою мови гіпертекстової розмітки HTML створюється розмітка (каркас) кожної вебсторінки. Потім мова стилів CSS перетворює сайт і надає йому привабливого та ефектного зовнішнього вигляду. Даний курс відкриє для вас захоплюючий світ верстки та надасть базові знання щодо створення інтернет-сторінок.
Вартість — $ 89,99
Знижка 15% за промокодом ECLDEC1 до 25 червня на всі курси.
Тренд зростання затребуваності вебпрограмування очевидний. Тому все більше людей починають знайомство зі світом веб-технологій з вивчення технології HTML і CSS. Для відкриття найпростішої сторінки достатньо створити грамотну HTML-розмітку та наповнити її контентом.
Саме з HTML та CSS починається освоювання вебтехнологій та створення сайтів. Знання базових вебтехнологій може бути корисним не тільки технічним фахівцям. Багато «гуманітарних» професій теж стали «технічнішими».
На курсі на вас чекають десятки практичних завдань різної складності для закріплення теорії. Наприкінці курсу ви напишіть проект, який стане частиною портфоліо і його не соромно прикласти до резюме.
Мрієте створити свою мобільну програму або автопілот для електрокара? Тоді вам підійде цей курс. На мові JAVA можна написати практично все, що завгодно, тому Google і Facebook використовують його як базову мову програмування для вирішення своїх завдань. За 10 місяців курсу ви вивчите синтаксис мови, фреймворки та технології JAVA, напишіть свою програму, яку прикріпите в портфоліо і якою пишатиметеся.
Мануал для джуна. Що треба знати новачку у frontend-розробці перед співбесідою на проєкт мрії: запитання для інтерв'ю та приклади тестових
Створювати ІТ-продукти можна на різних рівнях і вдосконалювати їх як зсередини, (backend), так і ззовні (frontend). Візьмемо, наприклад, сайт. Спеціаліст може працювати із завданнями «під капотом», а може розвивати інтерфейс сайту, застосунку чи спеціальне програмне забезпечення для бізнесу, щоб вони були зручними, зрозумілими та функціональними.
Останнім якраз займається frontend-інженер. Що ще треба знати джунам про frontend-розробку, що не варто робити перед співбесідою та на які запитання відповісти, щоби бути готовим на 100% — Frontend Engineer у Levi9 Олексій Горбунов розклав все по поличках у цьому матеріалі.
«Після випуску про IT-Generation хочеться зробити тред про те, як IT-школи вас най**ують». Відомий IT-блогер Діма Малєєв розповів, що думає про IT-освіту
Відомий IT-блогер Діма Малєєв розповів своє ставлення до IT-курсів, які наразі продукуються в Україні. «Після сьогоднішнього випуску про IT-Generation, хочеться зробити невеликий тред про те, як IT-школи вас най**ують, продаючи курси, які вам ніяк не допоможуть. І навіть якщо ви виграєте грант від програми — ви просто згаєте час», — написав він у Twitter.
Публікуємо його допис із частковою цензурою.