Марія БровінськаСтартап
12 лютого 2023, 15:02
2023-02-12
Українські стартапери створили титановий клікер-антистрес. Вони зібрали на Kickstarter у п'ять разів більше коштів, ніж ставили собі за мету: як працює Meta Clicker
Команда українських стартаперів Ti Titanium презентувала на Kickstarter свою нову розробку — титанову антистрес-іграшку Meta Clicker.
Команда українських стартаперів Ti Titanium презентувала на Kickstarter свою нову розробку — титанову антистрес-іграшку Meta Clicker.
Інтерес до гаджета виявився настільки великим, що розробники в кілька разів перевищили запланований обсяг донатів задовго до закінчення кампанії.
Наразі замовити клікер-антистрес можна в кольорах українського прапора, щоб підтримати Україну в боротьбі проти окупантів.
Магнітний клікер із титану дуже точно й ретельно вирізаний. Обробка титану або будь-якого металу з ЧПУ допомагає досягти точності та чітких форм і кутів.
Коштує такий гаджет від 59 євро.
Кожна базова пластина Ti Meta Clicker також має гравіювання, що позначає матеріал продукту та дизайнерське рішення.
Новий клікер — не перший проєкт українців. Команда Алекса Горгонтія й Андрія Проценка вже реалізували кілька подібних титанових проєктів — їхні слайдери-антистреси розлітаються, як гарячі пиріжки.
Столичні винахідники створили новий антистрес-гаджет Triangular Ti Slider із титану та неодимових магнітів. Попит на попередні розробки команди був шаленим
Вас також кусають комарі? Розповідаємо про пристрій від українських стартаперів, який може цьому зарадити
Як зауважив нещодавно один військовий, якой побажав залишитись невідомим, орки, може, й не поцілять, а комарі точно зʼїдять. І від них потерпають зараз багато українців.
Позбавитись від комарів назавжди ефективно й екологічно допоможе гаджет Mosqitter. Цей стартап заснували дві українки — Анастасія Романова та Ольга Дьячук.
Ми вирішили нагадати, що може Mosqitter, про принципи його роботи та особливості, на злобу дня.
(текст від 21 жовтня 2021 року)
Кнопка здоров'я. Українці розробили систему, яка рятує пацієнтів стаціонару від смерті. Вони - переможці IT Arena Lviv 2022
Медичний психолог, який переїхав в Україну з Москви в 2014 році, Іван Осадчий, придумав систему, яка допомагає медсестрі і пацієнтові не втратити один одного в стаціонарі. Його стартап knopka вже працює в декількох лікарнях понад три роки не лише в Україні, а й у Польщі.
Повторюємо історію стартапу-переможця IT Arena Lviv 2022. Текст від 28 вересня 2022 року.