Олександр КузьменкоГаряченьке
26 липня 2023, 11:21
2023-07-26
Міла Куніс збирає гроші для України за допомогою тваринок у World of Warcraft
Американська акторка українського походження Міла Куніс презентувала набір Pet Pack for Ukraine для ММО World of Warcraft. Всі зібрані кошти від його продажу компанія Blizzard передасть благодійній організації BlueCheck, яка допомагає Україні.
Американська акторка українського походження Міла Куніс презентувала набір Pet Pack for Ukraine для ММО World of Warcraft. Всі зібрані кошти від його продажу компанія Blizzard передасть благодійній організації BlueCheck, яка допомагає Україні.
У бандл Pet Pack for Ukraine входить золотистий ретривер Санні та мурлок Флоркі, які тематично пов’язані з Україною. Коштує набір $20.
Санні має жовту шерсть з блакитним відливом. Він іноді ганяється за своїм хвостом і засинає, коли гравець робить перерву у своїх пригодах.
«Флоркі, маленький мурлок, несе соняшник, національну квітку України. За ним тягнеться барвистий квітковий слід, коли він крокує поруч з вами», — йдеться в описі.
Повідомляється, що ці версії тваринок створені спеціально для цієї благодійної ініціативи.
BlueCheck Ukraine — це благодійна організація відомого американського актора Лієва Шрайбера, який має коріння з України. Вона фокусується на швидкому виявленні, перевірці та підтримці низових українських гуманітарних організацій, які проводять критично важливу гуманітарну роботу саме там, де це найбільш потрібно.
BlueCheck Ukraine терміново спрямовує фінансові кошти партнерам, які надають медичну допомогу, евакуюють дітей-сиріт, надають притулок вимушеним переселенцям, піклуються про людей похилого віку, постачають питну воду та швидко реагують на інші потреби українців, які постраждали від війни.
Міла Куніс, яка народилася в Чернівцях, розповіла, що давно грала у World of Warcraft і досі вважає себе частиною його ком’юніті.
На її думку, ігрова спільнота має схильність допомагати іншим в реальному житті, оскільки часто робить це під час ігрового процесу. Акторка вважає, що допомога організації BlueCheck Ukraine, дає змогу не просто зробити черговий донат на благодійність, а й відчути причетність до реальної допомоги людям.
Білл Гейтс попередив, що наступні 5 років будуть вкрай складними, зокрема й через війну в Україні. Мільярдер обіцяє донатити на благодійні ініціативи більше
За лаштунками лабораторії, військової школи та минулого героя
Краса та меланхолія кінця світу. За що світ полюбив The Last of Us?
2 вересня 2022 — дата виходу ремейку The Last of Us, який отримав назву The Last of Us Part I. Доцільність випуску повного ремейку, який робили з нуля для не настільки старої гри ще стоїть під питанням. Але заслуг першоджерела він не зменшує.
Адже 2013 року The Last of Us стала справжнім одкровенням для ігрової індустрії. Один із останніх ексклюзивів для PlayStation 3 остаточно вивів студію Naughty Dog у «вищу лігу», заодно продемонструвавши всьому світу, як можна робити ігри з акцентом на наратив. І на честь релізу рімейку ми вирішили згадати оригінал, який назавжди залишив слід у ігровій індустрії.
Професії у геймдеві. Хто такий левел-дизайнер і як ним стати?
Ми продовжуємо нашу рубрику, присвячену професіям у геймдеві. Тема нового матеріалу в ній — левел-дизайн. Його вважають підвидом геймдизайну, але все-таки практично кожна студія хоче окрему людину на позицію левел-дизайнера. Адже у цій спеціальності вистачає своїх нюансів та особливостей.
Розібратися з ними всіма нам допоміг досвідчений левел-дизайнер зі студії Fractured Byte Дмитро Нестеренко. Також він веде свій блог Game Designer Notes про геймдизайн в цілому, в якому розбирає багато цікавих нюансів розробки ігор.