Український розробник із 13-річним досвідом Роман Малько створив власний додаток для побачень онлайн mmeet.app. Розповідаємо, як це працює.
Роман — Lead software engineer, і у 2018 році він вирішив створити застосунок для знайомств. «Ідея застосунку для знайомств прийшла під час перегляду кліпу Seafret — Wildfire. В основу закладена ідея простоти первинного знайомства, без чату, де є максимально реальний образ партнера», — розповідає розробник.
Застосунок пропонує користувачам відповісти на кілька питань, користувачі відповідають та записують відповідь на камеру. Усі відповіді з'єднуються в одне mmeet-відео. Саме його буде бачити друга половинка.
«Це дає змогу людині скласти психологічний портрет половинки, бо на відео є міміка, голос, поведінка, усі ті речі які потрібні, щоб прийняти вибір зустрітись та взнати про людину більше», — зазначає розробник.
Для того, аби заметчитись, потрібно:
лайкнути фото одне одного;
лайкнути mmeet-відео одне одного;
домовитись про зустріч, зустрітись.
Наступний крок відкривається після спільного лайку на попередньому кроці.
Домовленість про зустріч, за задумом розробника, відбувається шляхом вибору часу (день та година) та місця (адреса вказується в пошуку з google maps). Користувач пропонує, партнер або приймає, або пропонує своє.
Роман зазначає, що плюс такого рішення в тому, що користувач проводить мінімум часу в застосунку, отримуючи максимум інформації.
Мінус — можливий бар'єр щодо знімань відео.
«Це щось на кшталт speed dating, але онлайн. Продукт у бета-фазі», — зазначає розробник.
Кнопка здоров'я. Українці розробили систему, яка рятує пацієнтів стаціонару від смерті. Вони - переможці IT Arena Lviv 2022
Медичний психолог, який переїхав в Україну з Москви в 2014 році, Іван Осадчий, придумав систему, яка допомагає медсестрі і пацієнтові не втратити один одного в стаціонарі. Його стартап knopka вже працює в декількох лікарнях понад три роки не лише в Україні, а й у Польщі.
Повторюємо історію стартапу-переможця IT Arena Lviv 2022. Текст від 28 вересня 2022 року.