Перша українська музична онлайн платформа Muscreators презентувала нову версію автоматизованого промо для артистів. Тепер, як повідомили розробники dev.ua, платформа перетворюється на персоналізованого віртуального піар-асистента та надає користувачам зручний доступ до зв’язку з усіма ЗМІ, радіо та музичних плейлистів не тільки Україні, а і зарубіжних медіа.
Muscreators був створений у 2021 році, та вигравши грант від Ukrainian Startup Fund, став першим українським музичним стартапом, орієнтованим на вирішення проблематики артистів у просуванні їхньої творчості по всьому світу при мінімальних витратах. Теперь не тільки артисти, які мають великі бюджети, можуть отримати прояви у медіапросторі, а й ті що є талановитими, але не мають команди піару та великих фінансових ресурсів.
Станом на середину 2023 року онлайн-платформою скористалися тисячі артистів, які мають доступ до бази з понад 1000 медіа-контактів представників закордонних та українських медіаканалів: ЗМІ, радіо та кураторів плейлистів.
Концепт віртуального промо-асистента для артистів від початку був направлений на вирішення кризових та проблемних питань у турбулентній музичній індустрії та оптимізування витрат. Проєкт надає незалежним арт
истам інструменти та готові рішення, необхідні для успішного просування своїх пісень, як на локальний, так і на закордонний ринок.
Muscreators тепер має:
Більш зручний інтерфейс, адаптований для мобільних пристроїв.
Відтепер відображається весь наявний список ЗМІ та радіо, на які відправиться ваш реліз.
Кожен артист, або його представник може самостійно коригувати базу ЗМІ та радіо для розсилки та видаляти непотрібні позиції зі списку.
Збір всіх даних по проявам пісень у медіа та звітність.
Усі розсилки по радіо та ЗМІ безкоштовні для УКРАЇНСЬКИХ АРТИСТІВ.
Скористатися платформою та отримати безкоштовне промо для свого релізу можна за адресою: muscreators.com
Вас також кусають комарі? Розповідаємо про пристрій від українських стартаперів, який може цьому зарадити
Як зауважив нещодавно один військовий, якой побажав залишитись невідомим, орки, може, й не поцілять, а комарі точно зʼїдять. І від них потерпають зараз багато українців.
Позбавитись від комарів назавжди ефективно й екологічно допоможе гаджет Mosqitter. Цей стартап заснували дві українки — Анастасія Романова та Ольга Дьячук.
Ми вирішили нагадати, що може Mosqitter, про принципи його роботи та особливості, на злобу дня.
(текст від 21 жовтня 2021 року)
Кнопка здоров'я. Українці розробили систему, яка рятує пацієнтів стаціонару від смерті. Вони - переможці IT Arena Lviv 2022
Медичний психолог, який переїхав в Україну з Москви в 2014 році, Іван Осадчий, придумав систему, яка допомагає медсестрі і пацієнтові не втратити один одного в стаціонарі. Його стартап knopka вже працює в декількох лікарнях понад три роки не лише в Україні, а й у Польщі.
Повторюємо історію стартапу-переможця IT Arena Lviv 2022. Текст від 28 вересня 2022 року.