15% знижка до кінця березня! Рекламуйся в Telegram-каналі dev.ua 👉
AnonymousУвійти в ІТ
15 червня 2022, 14:43
2022-06-15
Україна опинилася в топ-10 країн світу по технологічним навичкам. Навіть війна не завадила
Освітня платформа Coursera опублікувала результати щорічного дослідження Global Skill Report 2022, в якому проаналізувала тенденції з перекваліфікації у понад 100 країнах світу. Україна — в топах. На цей факт звернуло увагу видання AIN.UA.
Освітня платформа Coursera опублікувала результати щорічного дослідження Global Skill Report 2022, в якому проаналізувала тенденції з перекваліфікації у понад 100 країнах світу. Україна — в топах. На цей факт звернуло увагу видання AIN.UA.
Незважаючи на економічні збитки від вторгнення росії в Україну, європейські ринки залишаються сильними. Серед десяти країн світу з найбільш кваліфікованими працівниками вісім знаходяться в Європі. Україна входить в глобальний топ-30.
В своєму дослідженні Coursera проаналізувала користувачів зі 102 країн світу, та розділила їх на чотири категорії в залежності від набраних балів:
країни, що відстають,
країни, що розвиваються,
конкурентні країни,
країни-лідери.
Саме до категорії останніх належить Україна, яка займає 21 місце в глобальному топ-100.
Разом з тим, в рейтингу країн по технологічним компетенціям Україна входить в топ-10 і займає 8 позицію.
У звіті платформа надає дані понад 100 мільйонів людей, які використовували Coursera для вивчення нових навичок, щоб не залишитися без роботи в майбутньому. Найпопулярнішими навичками за останній рік біли навички у сфері технологій, бізнесу та науки про дані.
Мануал для джуна. Що треба знати новачку у frontend-розробці перед співбесідою на проєкт мрії: запитання для інтерв'ю та приклади тестових
Створювати ІТ-продукти можна на різних рівнях і вдосконалювати їх як зсередини, (backend), так і ззовні (frontend). Візьмемо, наприклад, сайт. Спеціаліст може працювати із завданнями «під капотом», а може розвивати інтерфейс сайту, застосунку чи спеціальне програмне забезпечення для бізнесу, щоб вони були зручними, зрозумілими та функціональними.
Останнім якраз займається frontend-інженер. Що ще треба знати джунам про frontend-розробку, що не варто робити перед співбесідою та на які запитання відповісти, щоби бути готовим на 100% — Frontend Engineer у Levi9 Олексій Горбунов розклав все по поличках у цьому матеріалі.
«Після випуску про IT-Generation хочеться зробити тред про те, як IT-школи вас най**ують». Відомий IT-блогер Діма Малєєв розповів, що думає про IT-освіту
Відомий IT-блогер Діма Малєєв розповів своє ставлення до IT-курсів, які наразі продукуються в Україні. «Після сьогоднішнього випуску про IT-Generation, хочеться зробити невеликий тред про те, як IT-школи вас най**ують, продаючи курси, які вам ніяк не допоможуть. І навіть якщо ви виграєте грант від програми — ви просто згаєте час», — написав він у Twitter.
Публікуємо його допис із частковою цензурою.
50 питань та відповідей щодо програмування для підготовки до технічного інтерв'ю
Готуючись до співбесіди, багато програмістів-початківців поняття не мають, яких питань очікувати від інтерв’юрів — чи це співбесіда в стартап, чи в технологічний гігант на кшталт Amazon, Microsoft або Google. У статті на Hacker Noon розробник Джавін Пол зібрав питання, які люблять ставити на таких інтерв’ю, а також відповіді на них та додаткові ресурси для підготовки.