🚨⚡🚨 Біткоін по $100к. Час встановлювати Trustee Plus і випускати картку для розрахунків безкоштовно 👉
Олександр КузьменкоГроші
1 листопада 2024, 17:51
2024-11-01
Американський Nevada Gaming Holding купив українську гральну компанію Cosmolot
Американський інвестиційний холдинг Nevada Gaming повідомив про завершення придбання компанії Spacesiks, яка володіє українським онлайн-казино Cosmolot. Стверджується, що компанія планує IPO в США з прогнозованою ринковою капіталізацією понад $1 млрд.
CEO Nevada Gaming Holding Арнульф Дамерау заявив, що від початку російського вторгнення «надавав цільову підтримку Україні», але хотів «більш системного підходу». Про це повідомляє Reuters з посиланням на пресреліз Nevada Gaming.
«Рік тому я інвестував кошти нашого сімейного офісу в Spacesiks, щоб дослідити ринок і збільшити свою частку, реінвестуючи дивіденди в інші українські ІТ-компанії, а також займаючись благодійністю», — сказав Дамерау.
За його словами, коли у 2024 році Spacesiks зіткнулася з «перешкодами в Україні», в холдингу побачили можливості.
«За підтримки міжнародних аудиторських та юридичних компаній ми вирішили всі проблемні питання. Під час Мюнхенської конференції з безпеки ми вирішили повністю придбати компанію Spacesiks і масштабувати її провідну на ринку технологічну платформу по всьому світу. Завершена минулого тижня, ця інвестиція є важливою віхою для прямих іноземних інвестицій в Україну», — стверджує Дамерау.
CEO Nevada Gaming додав, що після придбання та «отримання гарантій безпеки іноземних інвестицій», він буде просувати інвестиційні можливості в Україні та розширювати присутність Cosmolot на основних ринках США, Європи та інших країн. Раніше Арнульф Дамерау, заявив західним ЗМІ, що з нього вимагали десятки мільйонів євро корумповані чиновники в силових відомствах України та адміністрації президента.
В пресрелізі також вказано про плани Cosmolot вийти на IPO в США у 2026 році з прогнозованою ринковою капіталізацією понад $1 млрд.
У лютому 2024 року він поскаржився на тиск на Cosmolot. «Раніше це були поодинокі атаки силових структур, але зараз — це рейдерство», — підкреслив Дамерау.
«Моя фінансова мета — накопичити $1 000 000, щоб мати пасивний дохід і жити на нього». Як айтішники витрачають гроші та в що інвестують
Зарплата айтішників в Україні — одна з найвищих. І ІТ-галузь під час війни — єдина галузь, яка зростає, попри війну. А айтішники — серед тих, хто найактивніше підтримують армію. Середній місячний донат айтішника становить 10% від зарплати, або $270. dev.ua вирішив розпитати айтішників, куди вони витрачають гроші й у що інвестують під час війни.