🚀💳 Trustee Plus - більше ніж криптогаманець з європейською платіжною карткою. Спробуй 👉
Наталя ХандусенкоГаряченьке
19 лютого 2025, 13:23
2025-02-19
Німецький виробник роботизованих систем ARX Robotics став резидентом «Дія.City» та відкрив офіс в Україні
Німецький розробник роботизованих систем ARX Robotics відкрив український офіс і став резидентом «Дія.City». У найближчих планах компанії — перенести в Україну частину виробничих процесів і розробки.
Німецький розробник роботизованих систем ARX Robotics відкрив український офіс і став резидентом «Дія.City». У найближчих планах компанії — перенести в Україну частину виробничих процесів і розробки.
ARX Robotics розробляє автономні модульні безпілотні наземні системи та передові цифрові рішення, які використовують як у військовій, так і комерційній сферах. Компанія створила 12 різних типів роботів. А розробка GEREON RCS скоро допомагатиме ЗСУ на фронті.
GEREON RCS — це багатоцільова гусенична модульна платформа. Вона доставляє на передову вантажі — продовольство або боєприпаси — й евакуйовує поранених. Це дає змогу зберегти життя бійців на найбільш небезпечних ділянках фронту.
Платформа вже перебуває на озброєнні в арміях Німеччини, Швейцарії та Великої Британії, а також була розгорнута в межах місій НАТО на східному фланзі в Литві й Словаччині. У лютому 30 одиниць цієї техніки отримали й Збройні сили України.
«Резидентство в „Дія.City“ дасть змогу компанії вести бізнес за найвигіднішими податковими умовами, залучати українських фахівців, а також швидше розвивати виробничі й дослідницькі потужності. Торік компанія залучила фінансування від НАТО для розвитку роботів. Тепер ще й зможе масштабуватися завдяки інструментам „Дія.City“», — зазначив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.
«В українському офісі фокус буде на технічних спеціалістів, які будуть обслуговувати системи, які ми поставимо Міноборони України», — заявив у листопаді СЕО ARX Robotics Ukraine. Він додав, що це будуть хардвер- і софтвер-інженери, а також спеціалісти технічної підтримки для оперативного обслуговування.
«Такі розробки стануть ще розумнішими й більш автономними». Історія створення роботизованої турелі «ШаБля», яка ще не замінила солдата, але дещо спростила йому життя на фронті