🚀💳 Trustee Plus - більше ніж криптогаманець з європейською платіжною карткою. Спробуй 👉
Олександр КузьменкоГаряченьке
25 вересня 2023, 10:51
2023-09-25
Оновлення Telegram додало сторіз і бусти для каналів, а також контент, що зникає після одного перегляду. Як це працює
Для мессенджера Telegram вийшло велике оновлення, яке розширило функціонал «Історій», що з’явилися в попередньому апдейті. Тепер канали також зможуть розміщувати історії завдяки новій системі зарядів, до них можна додавати наліпки для реакцій та музику. Розробники також додали опцію «Одного перегляду» до самознищуваного контенту і поліпшили сповіщення про вхід.
Для мессенджера Telegram вийшло велике оновлення, яке розширило функціонал «Історій», що з’явилися в попередньому апдейті. Тепер канали також зможуть розміщувати історії завдяки новій системі зарядів, до них можна додавати наліпки для реакцій та музику. Розробники також додали опцію «Одного перегляду» до самознищуваного контенту і поліпшили сповіщення про вхід.
Канали можуть публікувати сторіз, але є нюанс
Доступ до цього функціоналу каналам додають користувачі з Telegram Premium, які можуть віддавати їм свої заряди. Користувач із платною підпискою має один такий заряд, яким може підсилити будь-який канал.
Користувачі можуть забрати свій заряд і віддати його іншому каналу кожні 24 години. Це нагадує систему бустів у сервісі Discord.
Канали можуть збирати заряди за спеціальним посиланням на зразок t.me/devukraine?boost. Щоб отримати посилання для зарядів для каналу й дізнатися, скільки зарядів залишилося до нового рівня, треба перейти в розділ Інформація про канал > Більше > Статистика > Заряди.
Реакції та музика в історіях
Користувачі та канали тепер можуть додати наліпки для реакцій в історіях.
Щоб додати наліпку для реакцій, треба торкнутися до іконки на панелі наліпок, а потім вибрати емоджі з десятків варіантів. Підписники Premium також можуть вибирати будь-які користувацькі емоджі.
Звичайні користувачі можуть додати 1 наліпку-реакцію до кожної історії, а підписники Premium — до 5.
Музика в сторіз — користувачі зможуть створювати контент із власним звуковим супроводом, використовуючи аудіофайли зі свого пристрою.
На панелі наліпок потрібно натиснути «Аудіо» й вибрати файл, а потім позначити бажаний відрізок. У історіях з відео можна залишити оригінальний звук і перемістити додану аудіодоріжку в будь-яку точку — наприклад, зробити короткий звуковий ефект посередині або додати музику вкінці.
Контент, що зникає після одного перегляду
У Telegram нагадали, що додали «самознищувані медіа» ще у 2013 році. Тепер вони стали зручнішими у використанні, отримали новий вигляд та нове налаштування «Одного перегляду».
Натиснувши у редакторі медіа в особистому чаті, користувач може вибрати,як довго фото або відео буде доступне для перегляду після відкриття — від 1 перегляду до 30 секунд. Щойно таймер закінчиться, медіафайл буде назавжди видалено з чату.
Нові сповіщення про вхід
Тепер, щоразу, коли хтось входить до акаунта користувача, Telegram надсилатиме сповіщення на всі його пристрої. Це сповіщення буде важко пропустити, оскільки воно буде розміщене вгорі списку чатів.
Соціальні мережі та штучний інтелект формують глобальні наративи про війну в Україні. Як їх використовують українці та росіяни — аналітика від Foreign Policy
Напередодні вторгнення росії в Україну соціальні медіа слугували полем битви для держав і недержавних діячів, щоби поширювати конкуруючі наративи про війну та зображати поточний конфлікт у своїх власних інтересах. Видання Foreign Policy опублікувало великий аналітичний матеріал, як українці та росіяни використовують соціальні мережі, щоб давати інформацію про війну. Наводимо його адаптований переклад.
Telegram 19 червня запустив Premium-підписку. Скільки вона коштуватиме, які нові функції отримає підписник
Telegram 19 червня запустив Premium-підписку. Вона відкриває доступ до додаткових функцій месенджера. Користувачі платної версії зможуть завантажувати файли об'ємом до 4 ГБ та скачувати їх на максимальній швидкості, використовувати додаткові інструменти для керування чатами та автоматично трансформувати голосові повідомлення у текст.
Хочете повідомити важливу новину? Пишіть у Telegram-бот
Головні події та корисні посилання в нашому Telegram-каналі