Платіжний сервіс Payoneer пропонує бонус фрілансерам та компаніям.
Акція для стартапів та компаній: приймайте платежі від клієнтів через платформу та отримайте $250 у подарунок. Для цього потрібно зареєструватися на Payoneer та отримати понад $25K протягом 6 місяців з моменту реєстрації.
Фрілансерам сервіс теж дарує бонус — $50 у разі отримання Payoneer більше $1000 з моменту реєстрації. Щоб скористатися акцією, потрібно протягом року з моменту реєстрації отримати на рахунок Payoneer перекази на суму понад $1000.
Що таке платіжна платформа Payoneer?
Акаунт у Payoneer — альтернатива банківським рахункам у США, Канаді, Австралії, Великій Британії та інших країнах. Сервісом користуються компанії, що працюють на закордонному ринку. Вони можуть отримати платежі від іноземних клієнтів, а також виводити кошти з App Store, TopTal, Google, Amazon, Fiverr та інших платформ прямо на картку Payoneer або прив’язаний банківський рахунок.
Платформа дозволяє за спрощеною схемою отримувати перекази на особистий рахунок, а потім виводити гроші у будь-який зручний спосіб — наприклад, на карту свого банку. За допомогою Payoneer можна формувати реквізити та виставляти рахунки в іноземній валюті, платити постачальникам та підрядникам, сплачувати ПДВ у низці країн та легально виводити заробіток.
Як отримати віртуальні реквізити Payoneer?
Зареєструвати обліковий запис на платформі Payoneer. При реєстрації сайт запитує базові дані: ПІБ, назва організації, адреса, реєстраційний номер, місцевий банківський рахунок, куди організація планує виводити гроші (його можна міняти). Дані обробляють протягом 2-5 днів, потім власник облікового запису отримує віртуальний валютний рахунок.
Як можна розпоряджатися коштами, що надходять на рахунок?
Оплачувати адміністративні витрати, платити субпідрядникам, постачальникам та контрагентам — на їхні акаунти у Payoneer безкоштовно або на місцеві банківські рахунки. Ще гроші можна переводити в готівку в будь-яких банкоматах, використовуючи карту Payoneer.
Як виводити гроші з облікового запису Payoneer?
На прив’язаний при реєстрації місцевий валютний рахунок або на картку Payoneer.
Виводити гроші на рахунок можна лише після того, як у вашому обліковому записі Payoneer буде не менше $50. Комісія за виведення фіксована — 2%. Але може бути знижена для компаній із великим щомісячним доходом.
З карткою таких обмежень немає. Перевести в готівку можна будь-яку суму. За кожну транзакцію стягується комісія $3,15. Обслуговування картки коштує $29,95 на рік.
Картою Payoneer користувач може оплачувати товари та послуги, а також знімати готівку в банкоматах у будь-якій точці світу.
Payoneer на ринку з 2005. Платіжна платформа має близько чотирьох млн. користувачів у більш ніж 200 країнах. Сервіс підтримує близько 150 валют.
Хто використовує платіжні послуги Payoneer:
Розробники та digital-фахівці, які працюють на Fiverr, Upwork та інших фріланс-біржах
Творці ПЗ, у тому числі мобільних програм в App Store
Дизайнери та фотографи, які співпрацюють з Getty Images, Shutterstock
Кнопка здоров'я. Українці розробили систему, яка рятує пацієнтів стаціонару від смерті. Вони - переможці IT Arena Lviv 2022
Медичний психолог, який переїхав в Україну з Москви в 2014 році, Іван Осадчий, придумав систему, яка допомагає медсестрі і пацієнтові не втратити один одного в стаціонарі. Його стартап knopka вже працює в декількох лікарнях понад три роки не лише в Україні, а й у Польщі.
Повторюємо історію стартапу-переможця IT Arena Lviv 2022. Текст від 28 вересня 2022 року.