«Підсумок року, який вартує окремого посту. Ми не лише виконали план, ми його ПЕРЕВИКОНАЛИ. 1 969 001 540 гривень. Саме стільки коштів надійшло до держбюджету за ліцензії у сфері організації та проведення азартних ігор у 2023-му», — написав написав Рудий у Facebook.
Цей результат, за його словами, показав, що гральна індустрія здатна долати виклики та працювати легально. І головне, на ринку азартних ігор з’явилися нові компанії.
Рудий нагадав, що за рік КРАІЛ видала 1869 ліцензій. «І закінчили ми цей рік фактично історичним рішенням — уряд нарешті затвердив порядок функціонування державної онлайн-системи моніторингу (ДСОМ). Дуже, сподіваюсь, що наступний рік буде не менш продуктивним», — зазначив голова КРАІЛ.
Рудий також назвав основні виклики, над якими комісії та індустрії треба працювати у 2024-му: удосконалене законодавство та посилення відповідальності бізнесу.
Які візи за кордоном можуть оформити цифрові кочівники: великий гайд по Digital Nomad у 30+ країнах світу
Адвокат, старший партнер Адвокатського об’єднання OfficiumLaw, Костянтин Буяло, написав докладну статтю про те, де айтішники можуть отримати Digital Nomand — візу для фрилансерів та робітників, які працюють віддалено, що надає її власнику право на проживання у певній країні протягом тривалого періоду. Розповідаємо найважливіше зі статті Костянтина на DOU.
PRO і CONTRA: чи варто працювати в гемблінгу? Що кажуть айтішники про роботу в азартному IT
На форумі DOU точиться дискусія про те, чи варто йти працювати в гемлінгові компанії розробникам та айтішникам нетехнічних спеціальностей. Думки коментаторів розділилися на два табори: ті, хто нічого поганого в роботі в гемблінг-індустрії не мають, і ті, хто категорично проти такої співпраці. Публікуємо найцікавіші аргументи.
Хочете повідомити важливу новину? Пишіть у Telegram-бот
Головні події та корисні посилання в нашому Telegram-каналі