UNIT.City — місце, де люди працюють... КРАЩЕ! Обирай свій простір просто зараз 👉
Олександр КузьменкоШІ
26 листопада 2025, 11:14
2025-11-26
Perplexity також запустила свого ШІ-асистента для шопінгу, який пам'ятає вподобання користувача
Навздогін за OpenAI, компанія Perplexity впроваджує нову функцію для покупок, щоб зробити процес купівлі товарів через її ШІ-асистента простішим і більш персоналізованим.
Навздогін за OpenAI, компанія Perplexity впроваджує нову функцію для покупок, щоб зробити процес купівлі товарів через її ШІ-асистента простішим і більш персоналізованим.
Нова функція компанії є безплатною для всіх користувачів Perplexity у США і базується на партнерстві компанії з Paypal, повідомляє Engadget.
Perplexity заявляє, що її помічник може враховувати контекст чату під час пошуку товарів і використовувати деталі, які ШІ дізнався про життя користувача та його уподобання, для персоналізації результатів. Після того як помічник знайде товари, які він хоче показати, ШІ може представити їх у вигляді зручно оформлених карток товарів, наприклад, із зазначенням переваг і недоліків кожної куртки та іншими відповідними деталями, взятими з відгуків і довідників.
Якщо один із продуктів, знайдених Perplexity, сподобається користувачу, він може придбати його безпосередньо через асистента та оплатити за допомогою платіжних реквізитів, збережених у рахунку PayPal. Ця функція «миттєвої покупки» поширюється на всіх продавців, які пропонують PayPal як спосіб оплати.
«Вони мають повну інформацію про своїх клієнтів, можуть обробляти повернення, формувати лояльність і підтримувати відносини після покупки, так само як і на своїх власних сайтах», — пояснили в Perplexity.
«Чи є у мене талант, якщо комп’ютер може імітувати мене?». Штучний інтелект пише книги авторам Amazon Kindle. The Verge поспілкувався з авторами та виявив багато цікавого
Письменники-романісти використовують штучний інтелект для створення своїх творів. Видання про технології The Verge поспілкувалося з письменницею Дженніфер Лепп, яка випускає нову книгу кожні дев’ять тижнів, й дізналося про те, як працює штучний інтелект для написання романів. Наводимо адаптований переклад статті.
Хочете повідомити важливу новину? Пишіть у Telegram-бот
Головні події та корисні посилання в нашому Telegram-каналі