Відділ новинРобота
21 квітня 2022, 21:44
2022-04-21
Попри війну: підбірка нових сервісів для пошуку роботи в IT
Кожен, хто працює і платитить податки, робить свій внесок у нашу спільну перемогу. Крім того, робота допомагає і фізично, і психологічно повернутися до нормального життя, яке було до війни. Ми зробили підбірку сервісів, які допоможуть знайти роботу в цей непростий час.
Кожен, хто працює і платитить податки, робить свій внесок у нашу спільну перемогу. Крім того, робота допомагає і фізично, і психологічно повернутися до нормального життя, яке було до війни. Ми зробили підбірку сервісів, які допоможуть знайти роботу в цей непростий час.
Сервіс об'єднує іноземних замовників з українським ІТ-ринком. Незалежні айтішники можуть залишати свої анкети з резюме та знаходити собі проекти. А компанії — публікувати свою команду чи окремого співробітника, який готовий приймати замовлення на роботу.
На сайті зараз 35 вакансій, які регулярно оновлюються, і майже 130 резюме.
Сайт з вакансіями для українців у Європі від перевірених компаній. Можна вибрати одну з країн ЄС, а також Австралію чи США, та переглянути пропозиції, які пропонують там українцям.
Також є розділ для пошуку роботи в Україні або віддалено. Крім того, сервіс шукає собі волонтерів: копірайтерів, SMM-ників, перекладачів.
Український сайт для пошуку IT-роботи продовжує працювати. Більше того, у березні Djinni запустився в Європі — тепер там кілька сотень вакансій для Польщі, є пропозиції у Німеччині, Швейцарії, Чехії, ОАЕ, Хорватії, Литві, Болгарії та інших. Щоб переглянути вакансії, потрібно зареєструватися.
Платформа нещодавно запрацювала в Україні та допомагає айтішникам з пошуком роботи. Сьогодні там шукають таких спеціалістів: 3D Artists для Augmented Education, Unity Developers для Augmented Education, UI/UX Designers для Deep Retail, iOS Developers для Deep Retail, Project Managers для Augmented Education/Deep Retail/Deep Media.
Цю платформу створили в Німеччині українські підприємці, щоб допомагати тим, хто вимушено залишив свій дім та переїхав до інших міст України чи за кордон. Наразі у фокусі — вакансії технологічного сектору, але швидко з’являються запити на роботу в інших галузях. Там є вакансії від компаній Bolt, Awesomic, SAP та інших.
Безкоштовне навчання
Projector Institute
Інститут за підтримки Мінцифри та Дія.Бізнес запустив стипендіальну програму IT-навчання для 5000 українок, які втратили роботу через війну. Є 10 коротких інтенсивних програм: Interface Designer, Graphic Design, Project Management, SEO Specialist, PPC Specialist, Motion Design, Data Scientist, Data Analyst, у процесі розробки — FrontEnd Developer та QA Specialist. Подати заявку на отримання стипендії тут .
Skillsetter
Також запустив програму безкоштовного навчання в IT для людей, що постраждали від війни. В рамках платформи люди будуть мати змогу навчатись у форматі симулятора та, за допомогою занурення у співтовариство професіоналів, знайти здобути нові навички та знайти нову роботу у сфері ІТ. Посилання на проект тут .