🚀 Trustee Plus - картка європейського банку і криптогаманець. Встанови додаток 👉
Олександр КузьменкоГаджети
20 лютого 2024, 15:38
2024-02-20
Маск стверджує, що перший пацієнт із Neuralink уже повністю одужав і може керувати курсором комп'ютера силою думки
Перший пацієнт, якому імплантували мозковий чип від компанії Neuralink Ілона Маска, схоже, повністю одужав і наразі немає ускладнень. Він уже навіть може керувати комп’ютерною мишкою за допомогою думок. Принаймні так стверджує сам засновник Neuralink.
«Прогрес хороший, і пацієнт, схоже, повністю одужав, без будь-яких негативних наслідків, про які ми знаємо. Пацієнт здатний переміщати мишу по екрану, просто думаючи [про це]», — сказав Ілон Маск під час конференції в Spaces на платформі X (Twitter). Про це повідомляє Reuters.
Водночас вона використовувала робота для хірургічного розміщення імплантату мозково-комп’ютерного інтерфейсу в області мозку, яка контролює намір рухатися. У Neuralink говорять, що початкова мета полягає в тому, щоб дати змогу людям керувати комп’ютерним курсором або клавіатурою за допомогою своїх думок.
Маск має великі амбіції щодо Neuralink. На його думку, мозкові чипи допоможуть в лікуванні таких захворювань, як ожиріння, аутизм, депресія й шизофренія.
«У США тестувальник може отримувати $100 000 і навіть $500 000 на рік». Історія релокейту дніпровської IT-родини, де чоловік працює в EPAM, а дружина влаштувалася в Tesla
Марк і Вікторія Терещенки — IT-подружжя. Він працює на позиції Lead Test Automation Engineer у компанії EPAM, вона — Software QA Engineer у Tesla. У серпні 2021 року пара разом з 1-річним сином здійснила релокейт до США за L візою. Ми зв’язалися з українською родиною та поговорили про труднощі переїзду, зарплату в Америці та специфіку роботи в компанії Ілона Маска.
Репост новин змушує нас вважати себе розумнішими, але це не так. З лідерами думок теж працює, показує нове дослідження
Обмін новинними статтями з друзями та підписниками в соціальних мережах спонукає людей думати, що вони знають про теми цих статей більше, ніж вони знають насправді. І це працює з активними користувачами Facebook, що ставить під сумнів обізнаність ваших улюблених лідерів думок. Про це свідчить дослідження вчених з Техаського університету в Остіні. До речі, обов’язково покажіть цю статтю своїм друзям і репостніть у соцмережах.
Хочете повідомити важливу новину? Пишіть у Telegram-бот
Головні події та корисні посилання в нашому Telegram-каналі