Промо на dev.uaГроші
13 грудня 2024, 10:00
2024-12-13
ПриватБанк скасував тарифи за банківське обслуговування ІТ-підприємців
ПриватБанк скасував ключові тарифи за банківське обслуговування ІТ ФОП — крім безплатного відкриття й обслуговування рахунку, віднині для ІТ-фахівців діє нульовий тариф на основні послуги по обслуговування бізнес рахунку та карток.
Для клієнтів програми обслуговування ІТ-підприємців у ПриватБанку також відкриті безплатний валютообмін і майже цілодобовий продаж валюти, безплатні преміальні картки, просте керування фінансами через мобільний додаток і весь необхідний у роботі ІТ-фахівців функціонал.
«Нашими рахунками активно користуються переважна більшість українських ІТ=фахівців, тому ми добре розуміємо особливості ІТ ФОП. Сьогодні, крім якісного обслуговування бізнес-рахунку, передових цифрових сервісів, пропонуємо айтівцям і справжнє преміумобслуговування особистого рахунку — відсутність комісій за обслуговування, зняття коштів і P2P, багато спеціальних бенефітів саме для ІТ-галузі з окремою лінією підтримки, конс'єрж-сервісом і персональними банкірами, які зекономлять час клієнтам на вирішення питань», — говорить член правління ПриватБанку Євген Заіграєв.
Лише для клієнтів ПриватБанку — підприємців ІТ-галузі діє подовжена валютна торгівельна сесія із зарахуванням іноземної валюти день у день без комісії та спрощений валютний контроль: платежі до 400 000 грн (в екв.) зараховуються автоматично. Фрилансери, що працюють на підставі оферти з Upwork, Google, Payoneer та з іншими платформами, можуть користуватися автоматизованою платформою передачі в банк документації ЗЕД.
Керувати фінансами ІТ підприємці можуть як через сайт і додаток «Приват24 для бізнесу», так і через меню «Бізнес» звичайного Приват24. Важливо, що інтеграція Приват24 із сервісом Payoneer надає можливість швидкого створення акаунту та зарахування коштів на рахунок ФОП. Служба підтримки ІТ підприємців і фрилансерів — [email protected]
Для відкриття рахунку ІТ-підприємцям на сайті банку, через мобільний застосунок Приват24 чи сервіс «еПідприємець» у «Дії» треба пройти чотири прості кроки, що займатиме не більш як 5 хвилин.
Як працюють поштомати від «Нова пошта», Meest та ROZETKA, і що потрібно, аби ними скористатись
Зараз, щоб отримати чи відправити посилку навіть не потрібно йти до відділення служби доставки, чекати довгі черги та витрачати купу часу. Це можна зробити за допомогою поштоматів — автоматичних теміналів, які розташовані у місцях активних переміщень людей, магазинах, супермаркетах та навіть в житлових будинках.
dev.ua зібрав інформацію про термінали різних сервісів доставки, де вони знаходяться, чим відрізняються, як скористатись поштоматом та які особливості вони мають.
(оновлений текст від 17 листопада 2021 року)
Айтішник не зміг оплатити житло на Airbnb картками ПриватБанку та monobank. У сервісі йому повідомили про санкції проти українських фінустанов. Що відбувається?
«Цікаво, за скільки днів народ осушить свої ФОП-рахунки?» Що айтішники думають про новий курс валют та рішення НБУ
21 липня НБУ скорегував офіційний курс гривні до долара США та зафіксував його на рівні 36,5686 грн за долар. Таким чином, НБУ пішов на зустріч ІТ-індустрії. За оцінками Національного банку, корекція обмінного курсу збільшить приплив і, відповідно, продаж валютної виручки експортерами.
Хочете повідомити важливу новину? Пишіть у Telegram-бот
Головні події та корисні посилання в нашому Telegram-каналі