🚀💳 Trustee Plus - більше ніж криптогаманець з європейською платіжною карткою. Спробуй 👉
Марія БровінськаРобота
3 квітня 2025, 09:02
2025-04-03
«Спати на роботі, ще й платять, I am in». Рекрутерка запитала айтівців, які корпоративні бенефіти їх вражають найбільше. Добірка креативних варіантів для HR
Рекрутерка тетяна Стефановська поцікавилась у LinkedIn-спільноти, який корпоративний бенефіт реально здивував фахівців.
Рекрутерка тетяна Стефановська поцікавилась у LinkedIn-спільноти, який корпоративний бенефіт реально здивував фахівців.
«Медстрахування, спортзал, компенсація навчання — це вже майже стандарт. Але іноді компанії пропонують щось таке, що змушує сказати: „Вау, ось це реально круто!“. Наприклад: Mental Health Days — додаткові вихідні для відпочинку, коли можна взяти день для перезавантаження без пояснень. Бюджет на подорожі — компанія дає гроші на поїздку в будь-яке місце раз на рік. Терапія за рахунок роботи», — навела вона приклад.
У коментарях до допису айтівці поділилися і своїми вау-очікуваннями щодо вмісту соцпакетів.
Фахівчиня Наталі Вах написала: «Оплачуваний вихідний на день народження. Можливо, це не щось велике та глобальне, але мені дуже сподобався такий бенефіт».
Рiчард Кржижевський, Head of Sales in B2B (IT Services, Fintech, SaaS, Marketing), назвав найбажанішим бенефітом адекватного CEO. «Адекватний СЕО — велика рідкість», — зазначив він.
Фахівчиня з найму Христина Сабол як приклад супербенефіту назвала чотириденний робочий тиждень. «І забирайте всі бенефіти, я готова на цю жертву», — жартома написала вона.
Senior Data Analyst Володимир Кондратюк каже, що непоганий варіант — збереження зарплат мобілізованим співробітникам.
Lead Software Engineer Володимир Л. назвав топ-бенефітом гарно оснащену корпоративну машину, на якій можна поїхати на відпочинок з друзями чи родиною в будь-який час. «Оренда є безкоштовною. Платиш лише за паливо та мийку/прибирання», — розповів він. І додав кілька умов: немає обмежень як часто можна брати машину. «На практиці в інтервалі двох тижнів можна знайти собі вільні дні. Якщо дні популярні, як травневі свята, може знадобитись резервація за місяць наперед. Обмеження по маршрутам — без виїзду за кордон», — зазначив Володимир.
Content Writer Дарія Корота розповіла, що бачила нещодавно, що в одній українській компанії всі одночасно уходять на оплачувані «канікули» два рази на рік по тижню додатково до звичайних дей-оффів.
«Терапія за рахунок роботодавця — це топ, як і опція брати day off, коли просто немає ресурсу і треба перепочити», — зазначила рекрутерка Катерина Зайченко.
«Йога в офісі. Спати на роботі, ще й платять, I am in», — зазначив розробник Костя Казмірук.
А Олександр Гуков розповів, що почув від знайомих, що бувають в IT-компаніях України безлімітні відпустки — скільки потрібно, стільки потрібно. «Це цікаво… Особливо коли ти кілька років маже без відпочинку», — зазначив він.
«Шахраї маскуються під відомі компанії та пишуть кандидатам від їхнього імені», — попереджає рекрутерка та надає поради, як не стати жертвами фейкових «роботодавців»