💳 Trustee Plus — твоя персональна картка європейського банку: 3 хвилини і 10 євро 👉
Марія БровінськаСтартап
19 вересня 2024, 09:15
2024-09-19
Розробники з Австралії створили ректальний будильник-вібратор, що може зробити процес пробудження приємнішим. Нині на пристрій збирають кошти на Kickstarter
Команда винахідників з Австралії Eye Design представила незвичний гаджет під назвою AlarmKok — будильник, який вводиться ректально. Як працює диво-пристрій?
«Наш проєкт полягає у виведенні на ринок AlarmKok, інноваційного аналогового ранкового компаньйона. AlarmKok розроблений, щоб змінити спосіб вашого пробудження, пропонуючи персоналізований досвід, пристосований до вашого стилю життя. На відміну від традиційних будильників, AlarmKok використовує унікальне поєднання м’яких вібрацій і налаштувань, щоб забезпечити вам гарний початок дня. Незалежно від того, чи потрібен вам м’який поштовх, чи більш енергійне пробудження, AlarmKok підлаштовується під ваші потреби. У ньому навіть є кнопка повтору», — йдеться в описі проєкту на сторінці девайса на платформі Kickstarter.
Ідея AlarmKok виникла найнесподіванішим чином — з інтригуючої розмови між друзями про нетрадиційні способи прокидатися. Під час подальшого мозкового штурму хтось згадав про ідею AlarmKok, і те, що почалося як безтурботний коментар, швидко перетворилося на іскру натхнення.
«Що, якби будильник міг робити більше, ніж просто будити? Саме тоді ми вирішили серйозно поставитися до цієї ідеї і почали досліджувати, як можна втілити її в реальність. Ми побачили можливість створити продукт, який був би не лише ефективним, але й веселим та приємним у використанні. З тієї першої розмови ми одразу перейшли до процесу проєктування та розробки, об'єднавши наші навички в дизайні та інженерії продуктів. Ми хотіли створити щось, що виділялося б з натовпу — щось, що змушувало б людей посміхатися, коли вони починали свій день. Результатом став AlarmKok, продукт, народжений з гумору, але розроблений з серйозною увагою до деталей і якості», — зазначають розробники.
На відміну від традиційних будильників, які покладаються на гучні звуки, щоб підняти вас з ліжка, AlarmKok використовує комбінацію м’яких вібрацій, які можна налаштувати, щоб забезпечити більш приємний та персоналізований досвід пробудження. Він має 10 унікальних режимів вібрації, які можна налаштувати відповідно до ваших особистих уподобань, що дозволяє вибрати інтенсивність і характер вібрації.
Наразі команда збирає кошти для покриття витрат на розробку, виробництво, пакування та маркетинг AlarmKok. «Ваші внески дозволять нам доопрацювати дизайн упаковки, оптимізувати виробничі процеси та запустити комплексну маркетингову кампанію, щоб про AlarmKok дізналося якомога більше людей. Підтримуючи цей проект, ви допомагаєте нам зробити останні кроки до того, щоб зробити AlarmKok реальністю та змінити те, як люди прокидаються вранці», — зазначає команда.
AlarmKok оснащений невеликим монохромним екраном, двома кнопками для налаштування часу та режиму, а також індикаторами заряду. Ціна пристрою складе близько $135.
Команда планує зібрати 55 000 австралійських доларів до 16 листопада, щоб успішно запустити виробництво пристрою.
Вас також кусають комарі? Розповідаємо про пристрій від українських стартаперів, який може цьому зарадити
Як зауважив нещодавно один військовий, якой побажав залишитись невідомим, орки, може, й не поцілять, а комарі точно зʼїдять. І від них потерпають зараз багато українців.
Позбавитись від комарів назавжди ефективно й екологічно допоможе гаджет Mosqitter. Цей стартап заснували дві українки — Анастасія Романова та Ольга Дьячук.
Ми вирішили нагадати, що може Mosqitter, про принципи його роботи та особливості, на злобу дня.
(текст від 21 жовтня 2021 року)
Кнопка здоров'я. Українці розробили систему, яка рятує пацієнтів стаціонару від смерті. Вони - переможці IT Arena Lviv 2022
Медичний психолог, який переїхав в Україну з Москви в 2014 році, Іван Осадчий, придумав систему, яка допомагає медсестрі і пацієнтові не втратити один одного в стаціонарі. Його стартап knopka вже працює в декількох лікарнях понад три роки не лише в Україні, а й у Польщі.
Повторюємо історію стартапу-переможця IT Arena Lviv 2022. Текст від 28 вересня 2022 року.