😍 Спробуй Новий Trustee Plus на дотик - твій криптогаманець і платіжна картка тут 👉
Олександр КузьменкоСтартап
7 березня 2025, 15:46
2025-03-07
Оборонний стартап Shield AI, який тренує бійців СБС в Києві, залучив інвестиції на $240 млн
Американський оборонний та аерокосмічний стартап Shield AI, який створює ШІ-пілотів для літаків і військові БпЛА, оголосив про завершення раунду фінансування у розмірі $240 млн, що підняло його оцінку до $5,3 млрд. На що витратять кошти?
Американський оборонний та аерокосмічний стартап Shield AI, який створює ШІ-пілотів для літаків і військові БпЛА, оголосив про завершення раунду фінансування у розмірі $240 млн, що підняло його оцінку до $5,3 млрд. На що витратять кошти?
Участь в раунді взяли стратегічні інвестори L3Harris та Hanwha Aerospace, а також за участі наявні інвестори, включно з Andreessen Horowitz, U.S. Innovative Technology та Washington Harbour, відзначається в пресрелізі.
Ці кошти дозволять Shield AI розширити розгортання Hivemind Enterprise серед OEM-виробників, урядів та компаній, щоб розширити можливості більшої промислової бази робототехніки та безпілотників для створення автономних продуктів.
«Розробка автономності є складним і дорогим процесом. Hivemind Enterprise вирішує цю широко відому проблему і дозволяє швидко й ефективно поширювати стійку, високопродуктивну автономність для інтелектуальних машин в різних галузях промисловості», — сказав Натан Майкл, головний технічний директор Shield AI.
Hivemind Enterprise — це програмний пакет для розробників та організацій, які створюють, тестують, оцінюють та розгортають автономність для інтелектуальних машин. Він прискорює розробку автономних систем, забезпечуючи багаторічну фору завдяки продуктам платформи, наборам інструментів на основі ШІ та використанню перевірених технологій автономності Shield AI, які дозволяють безпілотним системам працювати в умовах відсутності GPS і зв’язку.
«Ті самі інструменти, що входять до складу Hivemind Enterprise, вже дозволили Shield AI автономно керувати літаками F-16, MQ-20, MQM-178, управляти V-BAT в умовах відсутності GPS і зв’язку, а також використовувати квадрокоптери для дослідження будівель і тунелів для американських та ізраїльських збройних сил», — відзначив Брендон Ценг, президент і співзасновник Shield AI.
Нагадаємо, що раніше в Shield AI вирішили створити присутність в Україні й відкрили офіс у Києві з командою інженерів, оперативного персоналу місії та технічних фахівців. Shield AI вже почала працювати з операторами дронів ЗСУ і проводити тренінги, які підготують їх до розгортання V-BAT на передовій.
Вас також кусають комарі? Розповідаємо про пристрій від українських стартаперів, який може цьому зарадити
Як зауважив нещодавно один військовий, якой побажав залишитись невідомим, орки, може, й не поцілять, а комарі точно зʼїдять. І від них потерпають зараз багато українців.
Позбавитись від комарів назавжди ефективно й екологічно допоможе гаджет Mosqitter. Цей стартап заснували дві українки — Анастасія Романова та Ольга Дьячук.
Ми вирішили нагадати, що може Mosqitter, про принципи його роботи та особливості, на злобу дня.
(текст від 21 жовтня 2021 року)
Кнопка здоров'я. Українці розробили систему, яка рятує пацієнтів стаціонару від смерті. Вони - переможці IT Arena Lviv 2022
Медичний психолог, який переїхав в Україну з Москви в 2014 році, Іван Осадчий, придумав систему, яка допомагає медсестрі і пацієнтові не втратити один одного в стаціонарі. Його стартап knopka вже працює в декількох лікарнях понад три роки не лише в Україні, а й у Польщі.
Повторюємо історію стартапу-переможця IT Arena Lviv 2022. Текст від 28 вересня 2022 року.