😍 Спробуй Новий Trustee Plus на дотик - твій криптогаманець і платіжна картка тут 👉
Олександр КузьменкоГроші
20 лютого 2024, 10:49
2024-02-20
Скільки років потрібно працювати айтівцю, щоб придбати житло у великому місті України — дослідження
В Україні провели аналітичне дослідження, в якому проаналізували, скільки часу та у яких сферах потрібно працювати, аби купити квартиру в Україні. До розгляду брали вартість первинної та вторинної нерухомості та середню заробітну плату.
В Україні провели аналітичне дослідження, в якому проаналізували, скільки часу та у яких сферах потрібно працювати, аби купити квартиру в Україні. До розгляду брали вартість первинної та вторинної нерухомості та середню заробітну плату.
За даними маркетплейсу нерухомості DIM.RIA та платформи для пошуку роботи robota.uа продавець-консультант у столиці накопичить на квартиру на вторинному ринку за 16 років, а на первинному — за 18 років.
У Львові такому фахівцю необхідно 15 років для купівлі житла. Водію у Львові із середньою заробітною платою 26 500 грн потрібно 8 років. А такому ж спеціалісту у Дніпрі необхідно 5 років, щоб придбати житло на вторинному ринку і 7 років — на первинному ринку.
Водночас айтівці можуть назбирати на квартиру значно швидше — за 2-4 роки.
Технічному лідеру команди із доходом 78 880 грн у Києві потрібно накопичувати близько 4-х років на квартиру у новобудові та 3 роки — на квартиру на вторинному ринку. У Львові середня заробітна плата цього фахівця складає 73 753 грн, що конвертується у 2 роки купівлі житла на вторинному ринку і 4 роки — на первинному.
Серед переліку професій нетехнічною є вакансія СМО, дохід якого прирівнюється до 4 років для купівлі квартири у Києві та Львові. В дослідженні вказано, що найбільшу середню заробітну плату у Києві, Дніпрі та Львові має Java developer.
«Ні в кого у світі не було нічого і близько схожого». Українці створили сервіс, що допомагає продавати нерухомість у новобудовах за допомогою VR та ШІ. Історія VRNET, продукти якого купує Lun.ua
Підключай Megogo зі знижками за акційними тарифами.
#Всратівакансії. ТОП-5 пропозицій про роботу, над якими глузують айтішники
Кількість вакансій в IT з початком війни скоротилася, та шедеврів серед них не поменшало. dev.ua зазвичай попросить дизайнерку Анну Лазурко, яка регулярно публікує у своєму LinkedIn вакансії з дивними та кострубатими описами та вимогами, робити добірку з таких «шедеврів». Ось тут можна почитати першу, другу та третю таку добірку.
Цьоготижнева добірка створена dev.ua за допомогою добре відомого у LinkedIn хештегу #всратівакансії. Насолоджуйтеся!
«Моя фінансова мета — накопичити $1 000 000, щоб мати пасивний дохід і жити на нього». Як айтішники витрачають гроші та в що інвестують
Зарплата айтішників в Україні — одна з найвищих. І ІТ-галузь під час війни — єдина галузь, яка зростає, попри війну. А айтішники — серед тих, хто найактивніше підтримують армію. Середній місячний донат айтішника становить 10% від зарплати, або $270. dev.ua вирішив розпитати айтішників, куди вони витрачають гроші й у що інвестують під час війни.
В школі також так рахують. А жити життя під час накопичення за рахунок повітря?