🚀💳 Trustee Plus - більше ніж криптогаманець з європейською платіжною карткою. Спробуй 👉
Олександр КузьменкоГроші
5 лютого 2024, 12:02
2024-02-05
Мінекономіки оприлюднило список моделей авто, які підпадають під «податок на розкіш». Їх стало на 41 менше, ніж торік
Міністерство економіки України опублікувало перелік моделей авто, які підпадають під транспортний податок в 2024 році. У ньому перечислені 184 моделі дорогих автомобілів.
Міністерство економіки України опублікувало перелік моделей авто, які підпадають під транспортний податок в 2024 році. У ньому перечислені 184 моделі дорогих автомобілів.
У списку згадуються такі марки як Aston Martin, Audi, Bentley, BMW, Cadillac, Jaguar, Land Rover, Lexus, Maserati, Mercedes-Benz, Porsche, Rivian, Tesla, повідомляє «УкрАвтопром».
«Сума податку — становить 25 000 грн. Сплатити його необхідно: фізичним особам — протягом 60 днів після отримання повідомлення; юридичним особам — авансовими внесками щокварталу до 30 числа місяця, що наступає за звітним кварталом, які відображаються в річній податковій декларації», — нагадує видання.
Під податок підпадають автомобілі віком до 5 років та вартістю від 375 мінімальних зарплат. Мінімальна місячна зарплата в Україні наразі складає 7100 грн.
З повним переліком розкішних авто можна ознайомитися на скріншотах ниже, або перейти за посиланням. У 2023 Міністерство економіки України публікувало подібний список, але тоді він містив 225 моделей.
Нагадаємо, що раніше депутатка від «Слуги народу» та голова Комітету ВР із питань бюджету Роксолана Підласа запропонувала оподатковувати купівлю iPhone та збільшити сплату податків із зарплат від 20 000 грн.
Які візи за кордоном можуть оформити цифрові кочівники: великий гайд по Digital Nomad у 30+ країнах світу
Адвокат, старший партнер Адвокатського об’єднання OfficiumLaw, Костянтин Буяло, написав докладну статтю про те, де айтішники можуть отримати Digital Nomand — візу для фрилансерів та робітників, які працюють віддалено, що надає її власнику право на проживання у певній країні протягом тривалого періоду. Розповідаємо найважливіше зі статті Костянтина на DOU.
«Моя фінансова мета — накопичити $1 000 000, щоб мати пасивний дохід і жити на нього». Як айтішники витрачають гроші та в що інвестують
Зарплата айтішників в Україні — одна з найвищих. І ІТ-галузь під час війни — єдина галузь, яка зростає, попри війну. А айтішники — серед тих, хто найактивніше підтримують армію. Середній місячний донат айтішника становить 10% від зарплати, або $270. dev.ua вирішив розпитати айтішників, куди вони витрачають гроші й у що інвестують під час війни.