😍 Спробуй Новий Trustee Plus на дотик - твій криптогаманець і платіжна картка тут 👉
Марія БровінськаСтартап
28 лютого 2025, 10:09
2025-02-28
Столичний розробник запустив сайт для порівняння цін у торгівельних мережах Києва. Як працює сервіс і кому доступний
Python Engineer Олексій Дірявський запустив сайт для порівняння цін на продукти харчування в столичних магазинах продуктових торгівельних мереж bdd.org.ua.
Python Engineer Олексій Дірявський запустив сайт для порівняння цін на продукти харчування в столичних магазинах продуктових торгівельних мереж bdd.org.ua.
«Починається новий етап мого розвитку. Я пройшов довгий і, певною мірою, складний шлях. Була вирішена велика кількість різноманітних задач. І, в майбутньому, думаю менше їх не стане). Майже рік тому я тільки починав вивчати бази даних, а зараз запускаю повноцінний сайт, в якому розробляв майже все самостійно», — зазначив він. З дизайном допомагала Анна Мошенська.
Проєкт Олексія — агрегатор порівняння цін на харчові продукти в чотирьох популярних мережах (на цей час). Сервіс порівнює ціни в «Сільпо», «Варусі», «Ашані» і «Форі». На даному етапі доступні магазини міста Київ.
«За замовчуванням, для не авторизованих користувачів будуть показуватися по одній адресі кожної мережі», — зазначає розробник.
Головна особливість сайту, додає він, — це те, що користувач може собі зберегти тільки ті адреси магазинів мереж, з яких хоче бачити товари на сайті. Це дозволить отримувати актуальну інформацію по товарами в магазинах, які біля вас поруч, без зайвих рухів. Збереження доступне тільки зареєстрованим.
Також є можливість додавати товари до списку «Трек-лист» і отримувати повідомлення на Telegram-бот, коли на доданий товар ціна знизилася. «Це дозволить вам не втратити можливість купити товар по зниженій ціні», — пояснює Олексій.
Він додає: користувачі можуть додавати самі категорії до улюблених, таким чином сформувати під себе свій особистий кастомний каталог категорій для швидшої навігації.
«Відразу скажу, що для більш досвідчених розробників ця робота буде далеко не ідеальна, особливо зі сторони frontend, бо я не мав знать в цій області на початок жовтня, коли починав робити верстку. Я вчився відразу в процесі й не мав багато часу на глибше вивчення певних тем. І з кожним новим днем, я бачив нюанси в старому коді, і оновлював його в міру своїх можливостей. Розцінюйте цей проєкт на даній стадії, як „pet“ проєкт практичного рівня, а не повноцінний стартап», — пояснив розробник.
«Я зрозумів, що хочу допомогти дочці полегшити процес вибору професії». Команда українських стартаперів створила ШІ-агента, що допомагає молоді обрати майбутній фах. Як працює «Профітроль» від JobAtlas
Команда українських стартаперів створила гейміфікований ШІ-застосунок, що рятує очі користувачів від згубного впливу гаджетів і не тільки. Як працює Roundel
Вас також кусають комарі? Розповідаємо про пристрій від українських стартаперів, який може цьому зарадити
Як зауважив нещодавно один військовий, якой побажав залишитись невідомим, орки, може, й не поцілять, а комарі точно зʼїдять. І від них потерпають зараз багато українців.
Позбавитись від комарів назавжди ефективно й екологічно допоможе гаджет Mosqitter. Цей стартап заснували дві українки — Анастасія Романова та Ольга Дьячук.
Ми вирішили нагадати, що може Mosqitter, про принципи його роботи та особливості, на злобу дня.
(текст від 21 жовтня 2021 року)
Кнопка здоров'я. Українці розробили систему, яка рятує пацієнтів стаціонару від смерті. Вони - переможці IT Arena Lviv 2022
Медичний психолог, який переїхав в Україну з Москви в 2014 році, Іван Осадчий, придумав систему, яка допомагає медсестрі і пацієнтові не втратити один одного в стаціонарі. Його стартап knopka вже працює в декількох лікарнях понад три роки не лише в Україні, а й у Польщі.
Повторюємо історію стартапу-переможця IT Arena Lviv 2022. Текст від 28 вересня 2022 року.