UNIT.City — місце, де люди працюють... КРАЩЕ! Обирай свій простір просто зараз 👉
Олексій ДзюбаВійна
30 липня 2024, 08:30
2024-07-30
«Шарю по інтернету, взламую». Колишній ув'язнений з позивним «Хакер» розповів про свою мобілізацію до війська
В травні Верховна Рада України ухвалила в другому читанні законопроєкт № 11079-1, який дає змогу деяким категоріям ув’язнених мобілізуватися до лав ЗСУ.
В травні Верховна Рада України ухвалила в другому читанні законопроєкт № 11079-1, який дає змогу деяким категоріям ув’язнених мобілізуватися до лав ЗСУ.
Свою історію проєкту Ukrainian Witness розповів військовослужбовець з позивним «Хакер», який зараз служить в 68 ОЄБр імені Олекси Довбуша.
«Я розблоковую російські телефони, які сюди приносять, дізнаємося інформацію і віддаєм нашим хлопцям. Бачив карти і посадки ворога. Відправляємо туди наші дрони», — сказав колишній ув’язнений.
«Хакеру» залишалося відсидіти 3 роки. Каже, що постійно обкрадав магазини і сумарно 16 років провів за гратами.
«До нас приїжджали, ходили по баракам і записували прізвища. Я сам записався, пройшов ВЛК. Через тиждень приїхала машина і я вільно вийшов із зони і поїхав на фронт», — розповів «Хакер».
Він додав, що після на того, як потрапив на службу, йому сказали, щоб він забув, що сидів у в’язниці, починається нове життя.
«Ми коли зупинялися на заправках, то ходили за командиром як гусаки. А він каже, чому ви за мною ходите, йдіть самі», — розповів «Хакер».
Щодо зарплатні, то вона така сама, як і в інших військовослужбовців, зазначив чоловік.
Українського хакера REvil Ярослава Васинського засудили до майже 14 років ув'язнення та багатомільйонного штрафу. 15 цікавих фактів про нього
Техаський суд засудив україського хакера Ярослава Васинського, який був пов’язаний з угрупованням REvil (відомої також як Sodinokibi), брав участь у понад 2500 хакерських атаках та вимаганні у жертв понад $700 млн викупу, до 13 років і семи місяців ув’язнення. Крім того, хакеру доведеться сплатити штраф у $16 млн.
dev.ua вибрав 15 цікавих фактів про українського хакера.
(текст від 24 грудня 2021 року)
Атлас зброї: Німеччина передає захисникам чергові MARS II. Які ще РСЗВ отримала Україна від західних партнерів та як вони працюють
Федеральне міністерство оборони Німеччини повідомило у Twitter, що у найближчі кілька тижнів Україні будуть передані чергові системи залпового вогню MARS II.
Раніше ми розповідали про те, які РСЗВ партнери надіслали на допомогу українським воїнам. Нагадуємо про це знову.
(Текст від 26 липня)
«Росіяни завжди хочуть когось трахнути». Микита Книш розповів FT, як українські хакери видавали себе за дівчат, зламували камери відеоспостереження та россайти заради перемоги
Видання Financial Times опублікувало статтю про роботу українських хакерів у війні проти рф, засновану на розмові з українським білим хакером Микитою Книшем. Він, як і сотні інших хакерів, допомагає боротися із російськими загарбниками в кіберпросторі. Наводимо адаптований переклад матеріалу.