Олександр КузьменкоСтартап
27 вересня 2023, 14:58
2023-09-27
Український стартап Respeecher з'явився в титрах Cyberpunk 2077: Phantom Liberty
Учора до польської гри Cyberpunk 2077 вийшло велике доповнення з новою сюжетною історією — Ілюзія свободи (Phantom Liberty). Як стало відомо з титрів цього DLC, у роботі над ним брала участь команда українського стартапу Respeecher.
Учора до польської гри Cyberpunk 2077 вийшло велике доповнення з новою сюжетною історією — Ілюзія свободи (Phantom Liberty). Як стало відомо з титрів цього DLC, у роботі над ним брала участь команда українського стартапу Respeecher.
Про це повідомив CEO Respeecher Олександр Сердюк у своєму Facebook. «Cyberpunk 2077: Phantom Liberty. Кілька титрів для Respeecher», — написав очільник компанії, додавши скриншоти з титрів.
У них згадується сама компанія Respeecher, яка надала «послуги з перетворення голосу», а також її співробітники:
виконавчий директор із розвитку бізнесу Володимир Овсієнко;
керівник відділу доставлення Віталій Книр;
Synthetic Speech Artists Дмитро Василець та Антон Анкудінов.
У розділі «Спеціальні подяки» також згадується Ігорь Канюк, звукорежисер та оператор голосової моделі штучного інтелекту в Respeecher.
Respeecher — це AI-стартап, який дає змогу користувачу говорити голосом іншої людини. Робота над Cyberpunk 2077: Phantom Liberty — це не перший досвід компанії в ігровій індустрії. Раніше Олександр Сердюк говорив, що компанія допомагала з озвученням гри God Of War Ragnarok.
UPD. Офіційні російськомовні акаунти CD Projekt Red вибачилися перед російськими гравцями за «образливі репліки» в українській локалізації Cyberpunk 2077
Нові Underdogs виробники зарядних станцій Scat та «Промавтоматика Вінниця»
Український стартап Respeecher представив новий сервіс на Product Hunt. Як світові зірки заговорили українською завдяки йому
Ai-стартап Respeecher, заснований українцями, запустив на Product Hunt Marketplace, щоб сервіс, який трансформує за допомогою штучного інтелекту голоси голлівудських зірок, став доступним не лише для компаній, а й для звичайних людей.
Ми вирішили нагадати про унікальну розробку, про яку розповів нам Олександр Сердюк, один із засновників компанії.
текст від 4 травня 2022 року
Краса та меланхолія кінця світу. За що світ полюбив The Last of Us?
2 вересня 2022 — дата виходу ремейку The Last of Us, який отримав назву The Last of Us Part I. Доцільність випуску повного ремейку, який робили з нуля для не настільки старої гри ще стоїть під питанням. Але заслуг першоджерела він не зменшує.
Адже 2013 року The Last of Us стала справжнім одкровенням для ігрової індустрії. Один із останніх ексклюзивів для PlayStation 3 остаточно вивів студію Naughty Dog у «вищу лігу», заодно продемонструвавши всьому світу, як можна робити ігри з акцентом на наратив. І на честь релізу рімейку ми вирішили згадати оригінал, який назавжди залишив слід у ігровій індустрії.
Професії у геймдеві. Хто такий левел-дизайнер і як ним стати?
Ми продовжуємо нашу рубрику, присвячену професіям у геймдеві. Тема нового матеріалу в ній — левел-дизайн. Його вважають підвидом геймдизайну, але все-таки практично кожна студія хоче окрему людину на позицію левел-дизайнера. Адже у цій спеціальності вистачає своїх нюансів та особливостей.
Розібратися з ними всіма нам допоміг досвідчений левел-дизайнер зі студії Fractured Byte Дмитро Нестеренко. Також він веде свій блог Game Designer Notes про геймдизайн в цілому, в якому розбирає багато цікавих нюансів розробки ігор.